פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מה עדיף (המלצה שלכם קובעת)?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Keiser הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: בת-ים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 11
  ציטוט Keiser ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מה עדיף (המלצה שלכם קובעת)?
    פורסם: 01/יוני/2009 ב- 21:40
היי, עד עכשו הייתי במספר מכונים של פסיכומטרי בינהם; אנקורי, אחד על אחד, יואל גבע וקידום.
באחד על אחד מה שאהבתי שיש להם כיתות קטנות (עד 8 תלמידים) פעם אחת בשבוע ושעתיים פרטי עם מורה.
בקידום זה גם נחמד, נפגשים פעמיים שלוש בשבוע ואם אני לא טועה כיתה של עד 30-5 תלמידים.
באנקורי אמנם יש כיתות קטנות אבל לא כל כך אהבתי את איך שזה שם.
יואל גבע אני הולך לבדוק עוד כמה ימים.

מה דעתכם, מי הכי עדיף? בבקשה, זה יעזור לי מאוד.

תודה רבה. בכבוד רב,

Keiser.
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 153
  ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 13:46
שלום

סליחה על ההתבטאות אבל כל מכוני הלימוד לפסיכומטרי, כולם כולם אותו זבל עופות, שרוצים רק את הכסף שלך. כמה בוטה ככה נכון :) באמת שבשורה התחתונה אי אפשר לערער על הדברים האלה.... :)

כיוון שהחברות מכינות לבחינה, קשה יהיה לקבל את הציון המיוחל ללא קורס כיוון שהמבחן יחסי- אתה ביחד לאחרים. זה לא אומר שאי אפשר ללמוד לבד :)

היות ובחרת ללמוד במסגרת בבואך לבחור מכון בקש להגיע לשיעור ניסיון כדי להתרשם (רצוי שיעור אצל המדריך שצפוי ללמדך אם תירשם) ולאחר מכן בחן את הפרמטרים המפורטים להלן על פי שיקולך האינדוודואלי:

1. גודל כיתה
2. בהירות ההוראה
3. דעת תלמידים במקום(שאל אותם)
4. איכות ספרי לימוד(בקש לעיין)
5. מחיר (יקר לא בהכרח הכי טוב ולהיפך).
6. הרגשת נוחות כללית
7. המלצות

בסופו של דבר חשוב להגיע לקורס שאתה בטוח ויש לך תחושה טובה לגביו- אחד המשתנים החשובים ללמידה והצלחה :)
ציינת מס' שמות של מכונים מובילים - מה שאני בא להגיד פה, שחשוב שההחלטה תהיה שלך על פי ההתרשמות שלך האישית. מידת ההשקעה שלך תקבע את הציון שלך.
הרבה בהצלחה !!!!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 15:16

מחזק את דני

בנוסף, בצע חיפוש, אפילו בעמוד הנוכחי ובעמוד הקודם, כתבו על זה המון

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 15:54
הדבר החשוב ביותר - שיעור ניסיון עם המורה הספציפי שאמור ללמדו אותך
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 18:31
אלעד- נכון מאוד, הבעיה- מאוד קשה. המכונים טוענים שהמורים משובצים בעיתוי קצר מפתיחת הקורס, ואף אחד לא יכול להבטיח מורה מראש... בעיה..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 19:50
המצאות שיווקיות כדי לא להכביד על עצמם.
תגיד להם שאם הם לא יודעים מי המדריך, אז אתה תרשם רק כשתדע.
ואם יגידו שלא ישאר לך מקום - זו סתם דרך להלחיץ כדי לרשום אתכם מוקדם.
תמיד יש מקום.

תסביר באדיבות שאתה לא נרשם למכון - אתה נרשם למדריך, כי בסופו של דבר זה מה שחשוב.
יגידו לך שכולם מעולים... תגיד שזה לא קשור, מה שחשוב זו הכימיה עם המדריך, ולא כמה הוא מקצועי או לא.
לזה כבר אין תשובה :-)

תשאל אם הם היו מוכנים לקנות חולצה ב-6,000 שקלים בלי למדוד אותה קודם?
סביר להניח שלא (אם הם עובדים שם כיועצים, לא נראה לי שיש להם כסף מיותר)
ובכלל, אם החולצה לא תתאים, לא נורא. אם המדריך לא יתאים - נורא מאוד!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 20:13
אולי עובד לפעמים- לא תמיד.
ניסיתי, שיגעתי את הנציגה בזמנו,
ומרוב ששיגעתי אותה על הנקודה הספציפית הזו היא אמרה שהיא הולכת לבדוק והשאירה אותי בהמתנה, בסוף אמרה לי שאין כל אפשרות.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 21:14
מכון שלא נותן לי להגיע לשיעור ניסיון - לא ארשם אליו.
אני לא קונה שום דבר בכאלה סכומים בלי לראות מה אני מקבל.

לצערי, יש אנשים שמתנהגים אחרת עם הכסף שלהם... חבל.

אף מכון הוא לא "הכי טוב", ומה שאני קונה בקורס פסיכומטרי זה את המדריך - אל תשכח את זה - לא את המכון, את המדריך.

אם לא מאפשרים לך לראות את המדריך ולהתרשם, אל תרשם לשם.
לך למכון אחר, ובחר את המדריך שמתאים לך.
אין קורס שאין לו תחליף

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 21:46
יש יותר מדי כאלה, בעיקר כאלה עם "שם" שלא איפשרו (או אחד הנציגים המצחיקים שהסכים אבל בעיר אחרת), ובאמת לא הלכתי אליהם בסוף.
העניין הוא- שלהבטיח את אותו המדריך- זו בעיה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 21:53

כאחד שעבד במכונים האלה "עם שם" ואף שיבץ את המדריכים לקורסים - זו לא בעיה.

נכון שהשיבוצים נסגרים לעיתים ברגע האחרון, אבל בדרך כלל יודעים בדיוק מי מלמד איפה ומתי.
גם המדריכים הם בני אדם שצריכים לדעת מתי הם מלמדים ואיפה - חלקם סטודנטים שצריכים להתאים את מערכת השעות, וחלקם עם משפחות.

שהנציג שלא מוכן להתחייב על מדריך יענה על השאלה האם הוא היה קונה חולצה ב-6,000 שקל בלי למדוד אותה (אפילו לא אמרתי לו בלי לראות)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 22:35
אמרת בעצמך שלפעמים השיבוצים נסגרים ברגע האחרון- כיוון שהם לא יכולים להיות ערבים לזה אחר כך- הם לא בהכרח יגידו.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 22:45
אני באופן אישי לא הייתי נרשם במקרה כזה.

איך אפשר להרשם בלי לראות את המדריך?
זה לא מובן לי.
זאת אומרת, אני יודע שהרוב עושים זאת, אבל זה עדיין בעייתי.
אני חושב שמה שתורם לזה זה שהם לא באמת מרגישים שזה הכסף שלהם - זה מהפקדון, או שההורים משלמים.
אם הם היו צריכים לעבוד בשביל הכסף הזה, היחס היה אחר.
סיבה נוספת היא העברת אחריות.
תמיד אפשר להאשים את המדריך (ואם בחרנו אותו בעצמנו, לא יהיה לנו תירוץ)
ויש עוד ועוד סיבות, אבל בשורה התחתונה, הם קנו משהו ב-6,000 בלי לדעת מה זה, ואם זה מתאים להם.

על מה אתה משלם בקורס?
את הספרים אתה יכול להשיג לבד, ועל "מסגרת" לא משלמים כל כך הרבה.
אתה קונה את המדריך - על זה אנשים מוכנים להוציא כסף, כי הוא יעשה את ההבדל של כמה עשרות נקודות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2009 ב- 22:54
אני מסכים איתך,
אבל ללכת בגישה של אני לא ארשם, בסוף לא נירשם לשום קורס ככה.:)
ואם אתה שואל אותי, גם משיעור אחד אי אפשר ממש להסיק על המדריך, אבל זה כבר עניין אחר.
לתחילת העמוד
stuff88 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 27
  ציטוט stuff88 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יוני/2009 ב- 17:08
אחר צהריים טובים!
המלצתי היא מכון הפסיכומטרי HIGH-Q.
עשיתי פעמיים פסיכומטרי באותו המקום ולדעתי הם מוצלחים.
דרך העברת השיעור באמצעות מצגות חוסכת בזמן מכסה את החומר הלימודי של אותו השיעור וקלה להבנה.
בנוסף אתר האינטרנט שלהם שבאמצעותו יש את לימוד המילים בין היתר הוא נפלא,קליט ונוח ביותר.
הכיתה היא בת 20-30 תלמידים המדריכים מעולים (או לפחות שלי היה אחלה).
לך על זה בעיניים עצומות!
אם הייתי זקוקה לכך הייתי חוזרת על הקורס אצלם שוב.
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יוני/2009 ב- 22:56
העברת השיעור באמצעות מצגות מקלה בעיקר על המורה, פחות על התלמיד. במקום לכתוב הוא רץ מהר על החומר ומקליק כל הזמן לעבור לשקופית הבאה, ולא תמיד יש זמן להעתיק אם אתה רוצה בכך. הכיתה חשוכה, אווירה קודרת... לימוד מבוסס בעיקר על אתר אינטרנט - נחמד כהעשרה בוודאי מצוין, אבל לא יודע אם אפשר לבסס את הלמידה על זה, אם במשך שנים בבית ספר אנחנו לומדים בדרך מסוימת ובאותה הדרך גם נלמד כנראה באוניברסיטה, אז למה בפסיכומטרי צריך להמציא שיטות חדשות? אני חלילה לא אומר עליהם דבר מה רע, אני פשוט מביע את דעתי האישית בלבד בנושא ואולי יש מי שהדברים האלה יהיו טובים לו. אני חוזר על המלצתי והמלצת קודמיי- שיעור ניסיון- ועפ"י זה לקבוע. בכל מכון יש מדריכים מעולים ולצדם זוועתיים למרות שהם מציגים את כולם כמדריכים מעולים שעוברים סינונים קשים.... תשמרו על האינטרסים שלכם ואל תיפלו שבי לפרסומות של המכונים כי נראה שהם משקיעים בפרסומות יותר מאשר בקורסים.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .297 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.