פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הנדסת מכונות או הנדסה רפואית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
qwer1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט qwer1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הנדסת מכונות או הנדסה רפואית
    פורסם: 15/יוני/2009 ב- 12:54
שלום, לאחר הרבה התלבטויות הגעתי למסקנה שאני הולך על אחד מהתחומים הנדסת מכונות או הנדסה רפואית.(לא ביו רפואית זה אולי ישמע לכמה מהאנשים קצת טיפשי אבל השיקול העיקרי שלי הוא מכללה שקרובה לבית שלי מוכנה לקבל אותי עם הנתונים הלא כל כך גבוהים שלי (פסיכו 680 ובגרות 90) ושכר לימוד נמוך הכולל קבלת מלגה) במוסד (הרמלין) מתקיימים רק לימודי הנדסת מכונות או רפואה שאני מאוד מתעניין בשניהם. מצד אחד הנדסת מכונות הוא תחום בסיסי עם הרבה ביקוש ומצד שני הנדסה רפואית נראה לי מעט יותר מעניין ויוקרתי.. רציתי לשאול האם מישהו יודע פרטים על המקצועות מבחינת: רמת הלימודים, כמה זה מעניין,איפה אפשר לעבוד,תנאי תעסוקה,ושכר או כל דבר אחר :)
תודה מראש וסליחה על החפירה
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 00:32

למרות שאני ממש ממש לא מסכים עם השיקולים שלך...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
qwer1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 2
  ציטוט qwer1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 07:13
את זה כבר קראתי אבל תודה רבה בכל אופן :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.