פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תודה!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mendelman הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 19
  ציטוט mendelman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תודה!
    פורסם: 30/יוני/2009 ב- 12:55
בשעה טובה סיימתי את הסימולציה האחרונה שלי לפני המבחן מחרתיים. רק רציתי לנצל את ההזדמנות באמת להגיד המון תודה לצוות פסיכו ולאסף. אתם מקדישים פה המון מהזמן שלכם בלעזור לחבר'ה.

כאחד שלמד לבד אני חייב לומר שהאתר הזה מבחינתי היה תחליף מוחלט ומלא לקורס. לא הרגשתי חוסר בכלום.
דווקא להיפך, הרגשתי שהמון פעמים העצות והייעוץ שאתם נותנים הרבה יותר טובות משל מכונים כי אין לכם שום אג'נדה לקדם.

בקיצור, תמשיכו עם העבודה המצויינת, ורק שתדעו שכל מי שישאל אותי על לעשות פסיכומטרי לבד אני אמליץ לו ישר על האתר הזה!

ובהצלחה לכולם עוד יומיים! 

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 13:15
תודה על המחמאות, אע"פ שתרומתי היא כאין וכאפס לעומת טל ואלעד, שבזכותם האתר הנפלא הזה קיים
מה שמיוחד בפורום הזה הוא שהוא מאוד משפחתי, ושהיחס כאן אישי הרבה יתור מבפורומים אחרים, שאולי הם גדולים יותר מבחינת כמות המשתתפים, אבל זה כמו לגור בבניין שאתה לא מכיר את השכנים שלך.
כאן, לעומת זאת, יש הרגשה של בית. הרגשה של עזרה ומחויבות אחד לשני, והמנהלים כאן נותנים את היחס הכי הכי הכי אישי בעולם!

שיהיה בהצלחה, יאללה 800 :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.