פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סיכום מועד יולי

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123 4>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: w
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 29
  ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סיכום מועד יולי
    פורסם: 02/יולי/2009 ב- 22:24
היה לי את הנוסח עם 3 מילולי 3 כמותי ו2 אנגלית.
האנגלית היה קל מאד! (לפחות הרגשתי ככה תוך כדי..)
המילולי היה קשה!! היה שאלון אחד עם 5 פטלים, כולם מדברים על זה ולפי מה שהבנתי מאנשים שהשוו בפורום תפוז, זה לא היה פיילוט.
אני חושב שהפיילוט היה זה עם הגרף בה"ה (במילולי כן?) עם הברומטר.
היה עוד אחד עם אורגניזמים, זה הטקסט היחיד במילולי שהייתי קורא לו הוגן או ברמה של פעמים קודמות (אוגדנים+פברואר+אפריל)
היה עוד ה"ה עם מחשבים ותבונה (אני חושב שזה היה בשאלון עם ה5 פטלים)
לא הספקתי לסיים אותו (ניחשתי 2 אחרונות)

הכמותי היה די קשה, אבל הייתי מגדיר אותו הוגן..
אין לי מושג מה היה הפיילוט, היו כל כך הרבה נוסחים שאף אחד לא יודע!
אני יכול להגיד לפי הגרפים מה היו השאלונים שלי:
שאלון עם גרף על פגישות, לא מסובך אבל לוקח די הרבה זמן.
שאלון עם גרף על מכונית, אופנוע ומשאית עם צמתות, לוקח מלא זמן לפתור, זמן שממש ממש לא היה לי בסוף הפרק! (מתפלל שזה היה הפיילוט אבל לפי מה שהבנתי זה לא..)
שאלון אחד עם גרף על צריכת חשמל בעונות השנה, היה די פשוט והכי קל מבין שלושת הגרפים (אבל יש לי הרגשה שזה שפיילוט כי שמעתי על מעט מאד אנים עם הגרף הזה..)
לתחילת העמוד
orenk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 28
  ציטוט orenk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 13:10

לי היה את האופנועים אז זה לא היה פיילוט (היה לי רק 2 פרקים בכמותי)

אני לא זוכר את השני אתה יכול להזכיר טיפה יותר על הצריכת חשמל והפגישות אולי אני אזכר?
זה היה פרק ראשון אצלי אחרי הכל :)
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 15:00

איזה כיף להיות סוף סוף אחרי הבחינה הזאת סוף סוף חופש!!

היה לי 3 פרקים במילולי ואנגלית ו2 פרקים בכמותי הפרק הראשון לא היה לי משהו  (במילולי) הייתי מאוד בלחץ מקווה שזה היה פיילוט אבל בסה"כ היה ממש בסדר לעומת הפסיכומטרי הקודם שלי בדצמבר שהלך לי ממש גרוע גם הפעם הרגשתי הרבה יותר מוכנה.. הפטלים היו בסדר גם האנלוגיות ,אבל המילים וביטויים היה לי קצת קשה אבל בסדר אני לא רוצה לפתח יותר מדי ציפיות נחכה לתוצאות,בפסיכומטרי א"א לדעת כלום לגבי הציון...גם היו איתי אחלה חברה לא עשו רעש..והייתה ילדה אחת שהיה לה בכמה פרקים סטיית תשובות והבוחנים נתנו לה לתקן גם לי גם היה כמה פעמים סטיית תשובות אבל הספקתי לתקן
והיו כמה פרקים שהיה לנו קצת הארכת זמן הבוחן לא שם לב לזמן ועברו כבר 28 דקות... היה לי כסא סטודנט לא היה נח בכלל כל הגב נתפס וגם הצוואר אבל לא נתתי לזה לבאס אותי... 
היה לכם במילולי משהו על הבוכנות? בקיצור נקווה שיהיה טוב ושכל אחד יהיה מרוצה מהציון שלו ויקבל מה שהוא צריך..
לתחילת העמוד
ofirk12 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: csd
מאמרים: 7
  ציטוט ofirk12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 15:08
לי הייה היום 3 פרקים בכמותי ומילולי ו2 באנגלית. האנגלית סבירה המילולי אחד הייה נחמד שניים האחרים קשים(טוב פרק 7 ו8 שהייתי כבר מת היו עברית) מתמתיקה הייה שניים נחמדים אחד קשה וזהו נקווה לטוב אבל כל המילים שלמדתי בעברית לא היו זה מבאס חח ניחשתי המון ולא הפסקתי ברוב הפרקים את הכל  אגב לי היו גרפים אחרים כניראה לא הייה לנו אותו שאלון

נערך ע"י ofirk12 - 03/יולי/2009 ב- 15:09
לתחילת העמוד
b1989 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 9
  ציטוט b1989 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 15:14
איילת איזה גרפים היו לך בכמותי?
לתחילת העמוד
yapis הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: נהריה
מאמרים: 6
  ציטוט yapis ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 16:43

גם לי היה אותו דבר בדיוק כמו אצלך היום..3 כמותי 2 אנגלית 3 עברית..העברית היה קל..חוץ מהבנת הנקרא עם הכתב חרטומים בהתחלה ואולי עוד איזה כמה שאלות ספורות בהגיון

כמותי הראשון היה קשה..הלוואי שזה הפיילוט ניחשתי כמעט את כולו..הוא היה מטורף פשוט ..2 האחרים הוגנים
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 16:55
בכמותי לא היה לי פיילוט...הגרפים לא היו לי משהו מבחינת קושי הם היו בסדר אבל פשוט היה צריך בשביל כל אחד הרבה יותר מדקה כי זה לא היה סתם גרף שרק מלהסתכל עליו אתה יכול לענות על השאלות זה היה יותר מורכב אז ניחשתי בכמה שאלות מהגרפים..היה גרף אחד שהיה טבלה והיה רשום שם כיתות א-ו  ואותיות שמופיעים בשמות של ילדים ועוד גרף על תחרויות בכל מיני דברים ולידו היה רשימה של אנשים באיזה מקום הם היו בכל אחד מהדברים.אבלאני זוכרת את זה די בעירפול...
לתחילת העמוד
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 17:38
ORENK- אתה בטוח שהיה לך גרף של מכונית, משאית ואופנוע עם צמתות ואותיות מ א-ה?
כי אני יודע שהיו כמה גרפים דומים..
הגרף עם הפגישות היה עם בחור ובחורה (לא זוכר שמות) וכמה כל אחד מהם מחכה לשני\ה לפי השעה שנקבעה להם, זה היה הגרף בפרק כמותי הראשון אז הייתי עדיין חד והוא לא היה לי קשה, אם הוא היה בהמשך אולי הייתי נופל בו.
והגרף עם הצריכת חשמל לפי עונות השנה, למישהו שהיו לו רק שני כמותי היה אותו?

חבר'ה תשוו בבקשה לפי ה"ה במילולי ולפי גרפים בכמותי וננסה למצוא את הפיילוטים ביחד..
לתחילת העמוד
orenk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 28
  ציטוט orenk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 17:53
כן אני בטוח שזה הגרף שהיה לי..
אבל לא נראה לי שהיה משהו של פגישות..
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 153
  ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 18:03
היה לי בדיוק מה שהיה לך
הגרף הזה עם הדרכים, המשאיות והאופנועים היה ממש מפחיד,
לא הספקתי להגיע אליו(ובכלל הפרק שהגרף היה בתוכו היה ממש קשה),
ניחשתי את כולו, מקווה לטוב:(
היו לי 3 כמותי, שניים סבבה והזה שאני מדבר עליו- אכזרי
לתחילת העמוד
ofirk12 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: csd
מאמרים: 7
  ציטוט ofirk12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 18:20
איילת גם לי הייה את הגרפים עם האותיות א-ה ו-ט ניראה לי הייה לי גרף עם מכירה של מוצרי חשמל וגרף של3 ילדים עם קפיצות אני חושב משהו כזה
לתחילת העמוד
galitg הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 23
  ציטוט galitg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 18:30
היה לי גם כמו שלך בדיוק

איך יודעים מה היה הפיילוט??
לתחילת העמוד
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2009 ב- 21:32
אני קיבלתי עכשיו בשורות רעות!
הפרק הכמותי עם הפגישות היה פיילוט.
לצערי זה היה הפרק הראשון בכמותי, דווקא בפרק הזה נשארה לי דקה אחרי שסיימתי את כולו!
הם כאלה חארות המאל"ו האלה! שמים פרק כמותי ראשון (היה אחרי הראשון בכל המבחן שהוא היה מילולי) שכולם הכי חדים ומרוכזים, ועושים אותו פיילוט ואז בסוף תוקעים לי עוד פרק כמותי שאני כבר רואה צורות וצבעים במקום אותיות ומספרים :(

הפרק עם הצריכת חשמל-לא פיילוט
הפרק עם המכונית, אופנוע ומשאית-לא פיילוט (לצערי הרב!)

במילולי אני עדיין לא בטוח מה הפיילוט (אורגניזמים, מחשב עם תובנה או הברומטר המסריח!)
לתחילת העמוד
אורטל48 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ראשון לציון
  ציטוט אורטל48 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/יולי/2009 ב- 12:16

לי היו 3 פרקים באנגלית ומילולי.

פטל ואנלוגיות מאוווווד קשים.
אנגלית מכה שלא כתובה בשום מקום.

קיצר גועל נפש של פסיכו. :-( נכנע
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/יולי/2009 ב- 13:02
שלום שלום!
אחרי שישנתי סופ"ש שלם והתוששתי, חזרתי Smile
לי היו 3 כמותי ו3 אנגלית.
אז במילולי היה לי הטקסט על האיים האלה ששמים עליהם רשתות ועל המחשב שחושב. היתה שאלת הגיון על משפט דו כיווני, שבחיים שלי לא ראיתי שאלות כאלה... ההיגיון בכלל ביאס אותי. לא היה שם דברים למקם או דברים שממש תרגלתי.

בכמותי אני זוכרת את הגרף עם החשמל ועם המכוניות והצמתים והאוטיות, למי יש זמן להתחיל לנתח אותו, בקושי הספקתי לענות על 2 שאלות. היה פרק קשה. טוב, למען האמת נתקעתי בשאלה מס 2 שם, עם רדיוסים, משהו ממש מטומטם שהכניס אותי קצת להיסטריה.
החשמל היה דווקה בסדר. את הגרף האחר אני לא ממש זוכרת...

אנגלית היה בסדר גמור, מזל שהיו לי 3 פרקים, פחות לחץ... למישהו משנה מה היו הטקסטים? אני זוכרת כמה...

טוב, עכשיו נשאר רק לחכות.
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/יולי/2009 ב- 13:08

יש מצב שהיה לי גרף עם מבוגרים, בוגרים וצעירים שעושים קורס צלילה...

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123 4>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .234 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.