פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בחה כדאי להתרכז בלימודים?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ofir4u הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט ofir4u ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בחה כדאי להתרכז בלימודים?
    פורסם: 26/ספטמבר/2006 ב- 10:23

היי!
רציתי לשאול בעיקר את אלה שעשו את המבחן הזה מספר פעמים.                האם הם הרגישו שיש נושאים שכדאי יותר לשים עליהם דגש? על מה שואלים בעיקר? אני לומד עכשיו אצל יואל גבע ועושה רושם ששם מלמדים את הכל מבלי לשים את הדגש על העיקר והטפל. אני כבר התחלתי להבין שלמשל אין הרבה שאלות על גופים במרחב ומערכת צירים בגיאומטריה.

שאלה נוספת היא:    האם השאלות חוזרות במספר בחינות? האם יש שאלות שהן באוגדן והן חוזרות שוב בבחינה?

תודה
אופיר

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ספטמבר/2006 ב- 19:55
היי אופיר
אכן יש הבדל בתדירות ההפועה של שאלות מסוגים שונים, וכן בחלק אותו סוגים אלה תופסים במבחן.

השאלה במה להתמקד מאוד מורכבת ומאוד אינדבדואלית, ותלויה בהרבה גורמים:
מה הציון שאתה צריך / שואף לקבל?
איך רמת האנגלית שלך?
איך הבקיאות שלך באוצר מילים?
מה רמת השליטה שלך במתמטיקה בסיסית / תיכונית (משוואות, חזקות וכו')

סתם לדוגמא, אני התמקדתי בלימוד של המילון בעברית ובאנגלית, מכיוון שלא היתה לי בעיה לפתור את השאלות בכמותי ומילולי, והדבר היחיד בו יכולתי לטעות הוא אוצר מילים.
תלמיד אחר צריך להתמקד בעיקר באלגברה, כי גיאומטריה הוא יודע ממש טוב, או להיפך - יכול להיות שתלמיד מסוים לא יודע גיאומטריה עד כדי כך שאין כלל טעם שיתמקד בה, מאחר שכנראה לא יספיק להשתפר באופן משמעותי למבחן.

הכי מומלץ שתשאל את המדריך שלך במה להתמקד, מאחר שהוא מכיר אותך קצת יותר טוב מאיתנו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אוהד הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 139
  ציטוט אוהד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוקטובר/2006 ב- 23:22
או שתעשה מבחנים ותבדוק במה אתה טועה - אתה מכיר את עצמך הכי טוב בעולם, ויודע ממה נבעה כל טעות...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.