פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגביי פסיכומטרי חוזר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
idanbuzi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט idanbuzi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגביי פסיכומטרי חוזר
    פורסם: 22/יולי/2009 ב- 23:25

היי

זו הפעם השלישית שאני עושה פסיכומטרי(פעם שנייה קורס דרך היי קיו) ותמיד הסימולציות נעות בין 670-700
במבחן האמיתי התוצאות נמוכות בהרבה:בראשון 615 בשני 630
מה אפשר לעשות בנידון?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יולי/2009 ב- 01:46
לתחקר ולראות היכן הטעויות ומה לשפר.
למה את החושב שבבחינה האמיתית אתה מקבל פחות? (ודרך אגב, זה לא ציון נמוך בהרבה, זה פער סביר למדי, לא יוצט דופן כל כך)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: w
מאמרים: 29
  ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2009 ב- 22:05
וגם אם לא עשית, תעשה את המבחנים של האוגדן ותראה מה הציונים שם.
לתחילת העמוד
idanbuzi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 2
  ציטוט idanbuzi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יולי/2009 ב- 21:21

אני מגיע לבחינה ובכמותי שזה החלק הכי חזק שלי פתאום ניראה לי כאילו הפרק טס לי במהירות..ואני לא מספיק אני לא מצליח להסביר את זה...מה גם שאנשים שהיו איתי בקורס קיבלו בסימולציות בהייקיו משו כמו 600-620 וציונם בבחינת האמת היו כ650-670 ודווקא אני שקיבלתי טוב בסימולציות של הייקיו קיבלתי פחות בבחינה-ממש מתסכל!

אולי זה הפרק הכמותי..מה עוד שפרק המילולי הפטלים הרבה יותר קשים בבחינת האמת..!
אגב יש לי עוד בעייה קטנה והיא שאני יוצא המון לשירותים בזמן הבחינה.-אני לא שותה כלום (רק אולי להרטיב את הגרון)אולי זה תסמיני לחץ בכל מקרה יש מצב שזה גם פוגם בציון...מה אתה מציע לי לעשות?
תודה רבה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .158 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.