פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לימוד נכון?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
rotemfr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: הרצליה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט rotemfr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לימוד נכון?
    פורסם: 16/נובמבר/2009 ב- 10:44
י אלעד,

קודם כל אני חייבת להגיד שהאתר הזה פשוט מעולה וגם השיטות.
אני במעיין מרתון פסיכומטרי כבר שנתיים כמעט. נבחנתי כבר 3 פעמים וכל פעם חסרה לי נקודה או שתיים לרפואה
החלטתי לגשת שוב ונרשמתי ברגע האחרון למועד דצ' הקרוב.
בעבר למדתי בקורס ביואל גבע ואז תרגלתי שוב מהספרים והפעם אני מתרגלת רק מהאתר. סה"כ אני לומדת שבועיים וכבר כיסיתי 70% מהחומר .
שכחתי לציין שאני ניגשת בתנאים מותאמים אז קרוב לוודאי שידחו את המבחן ובטח יהיה לי עוד שבוע שבועיים ללמוד.
אחרי שחפרתי לך הרבה אני רוצה לשאול בקיצור האם זה מספיק לי לתרגל מפה ולעשות מבחנים או לתרגל גם מגבע בנוסף והאם יש טעם לגשת למועד הזה נוכח חוסר הזמן שיש לי .

ציוני הקודמים הם: 690, 700, 704
כרגע אני צריכה להגיע ל710-719
תודה..:)
לתחילת העמוד
rotemfr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט rotemfr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2009 ב- 15:09
?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2009 ב- 23:39
היי רותם,

ראשית, תודה על המחמאות.
לגבי שאלתך - בטווח הצינוים שאת נמצאת בו, אין טעם לתרגל מהמון ספרים, יש צורך בתרגול ממוקד יותר, בהתאם לנושאים שאת מרגישה שאת לא סגורה עליהם לחלוטין.
למשל, אם את חזקה בגיאומטריה ותמיד פותרת הכל נכון, אין טעם להמשיך ולתרגל את זה, ועדיף לנצל את הזמן לדברים אחרים.  אחד מהם, אגב, הוא הרחבת אוצר המילים בעברית ובאנגלית.  בתחום הזה אין כזה דבר ,לדעת מספיק" ותמיד טוב לדעת עוד מילים וביטויים.

מעבר לכך, אני ממליץ לפתור כמה שיותר סימולציות (עדיף כמה שיותר של המרכז הארצי, כולל הסימולציות הישנות - H2 - H9).

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rotemfr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט rotemfr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2009 ב- 15:13
היי אלעד תודה רבה..

יש לי את כל הבחינות של המרכז מ11H עד סמועד האחרון שהם פריסמו
האם ניתן לרכוש את המבחנים הקודמים יותר H2 והלאה או שאולי הם מסתובבים ברשת...?

שאלה נוספת היא : האם לעשות סימולציה יום כן יום מראשון הקרוב עד המועד שלי (תנאים מותאמים עדדין לא פרסמו תאריך בין 3 שבועות מהיום ל5 שבועות) זה יותר מדי או שזה יעיל?

תודה על הכל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2009 ב- 15:31
היי רותם,

אפשר לרכוש את בחינות 2H - 9H בפניה למרכז הארצי.
יש טופס לפניה אליהם שמצוי באוגדן שקונים, אבל שמתי צילום שלו בפורום באחת ההודעות הישנות - עשי חיפוש על המילה "טופס" תחת שם המשתמש שלי - אני מאמין שתגיעי לזה.  אם לא, אני אחפש עבורך.

לגבי הסימולציות - יום כן יום לא זה מצוין.
חשוב לתחקר ולראות איפה הטעויות? למה? - בגלל הבנה? בגלל חוסר תשומת לב? בגלל טעות סימון? אוצר מילים?

בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rotemfr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט rotemfr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/נובמבר/2009 ב- 15:34
מצאתי:)

תודה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.