פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

רמת ריכוז בבחינה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
***800*** הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 16
  ציטוט ***800*** ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: רמת ריכוז בבחינה
    פורסם: 11/אוקטובר/2006 ב- 15:56
הי
רמת הריכוז שלי בבחינה יורדת בפרקים 4-6 ואז בפרק 7 עולה שוב..
כשאני עושה הפסקה בין 4 הפרקים הראשונים ל-4 האחרונים אני עושה סה"כ 8-10 טעויות בכל 8 הפרקים. כשאני עושה אותן רצוף אני מגיעה לפעמים עד ל-30 (!) טעויות ב-8 הפרקים.
הטעויות נובעות מחוסר תשומת לב ולא מחוסר ידע... הריכוז לא במיטבו...

אם יש למישהו עצות טובות איך לשמור על רמת ריכוז טובה לאורך כל הבחינה אשמח לקבלן...רק אל תגידו לאכול פירות יבשים... ולשטוף פנים בפרק 5 או 6 גם לא כל כך עוזר בכל זאת יש הרגשה כאילו עוד שניה נרדמים על הבחינה...

תודה

לתחילת העמוד
אילפס הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 115
  ציטוט אילפס ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2006 ב- 16:23
אולי אם תחשוב כל הזמן שזהו, זה נגמר, יתעורר בך הרצון לגמור את זה בהצלחה והתעוררות הרצון תעורר אותך גם באופן פיזי.

למרות שביקשת בפרוש לא רעיונות בסגנון הזה לא יכולתי להמנע:
ממחטות לחות יעזרו כאן מאוד ואולי איזה קובית שוקולד קטנה (או גדולה) יכול להיות שגם לגימת מים צוננים תתרום להתעוררות שלך.

בכל אופן שיהיה בהצלחה רבה רבה רבה!!!!

נערך ע"י אילפס - 11/אוקטובר/2006 ב- 16:25
בכל דבר צריך למצוא ת'טוב-גם בפסיכומטרי...
לתחילת העמוד
haimon18 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 83
  ציטוט haimon18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2006 ב- 17:02
מעבר לעצות הבנאליות, תאכל ככה תשתה ככה (שאגב עשויות לעזור), חצי מהבעייה זה בזיהוי.
אתה מודע לזה שבפרקים האלה אתה עושה שטויות- כשאתה מגיע לפרקים האלה אתה לוקח שלוק מים (חייבים) ואומר לעצמך:"בשביל ה-800 הנכסף, עכשיו אני בשיא הריכוז" תשקיע את כולך בפרקים האלה, שהם באמת האמצע המתיש.
הכל בראש.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.