פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מיועד לכאלה שעברו את הפסיכמוטרי ב650+

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ram23 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט ram23 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מיועד לכאלה שעברו את הפסיכמוטרי ב650+
    פורסם: 04/ינואר/2010 ב- 12:37
שלום לכולם,
אז ככה אני ניגשת ב9 לפבואר פעם 1 לבחינה הפסיכמוטרית ואני מאוד מעוניינת ודבקה בזה להוציא את ה650+ האם זה אפשרי?ולמי שיוכל לתת טיפים איך לעבור את זה בהכי טוב שאני יכולה ,
אני יודה מאוד תודה ויום טובTongue
לתחילת העמוד
Bender Rodrigez הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 56
  ציטוט Bender Rodrigez ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2010 ב- 16:45
גם אני ניגש ב9 לפברואר לפסיכומטרי (השלישי שלי...) ואם יש משהו שלמדתי מהפעמיים הקודמות זה שאין שום סיבה שבעולם להלחץ. פשוט תהיי רגועה ומרוכזת היטב, וגם אם לא יצא הציון שרצית לא להתייאש בשום אופן! מקסימום תמיד יש
מועד ב'..
לתחילת העמוד
ram23 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ram23 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2010 ב- 14:11
תודה על הטיפ אני ממש לא לחוצה ורגועה...
איזה מהנושאים  שניגשת בפעם הקודמת היו בין הקשים  בכמותי מילולי ואנגלית?
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט Bender Rodrigez ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2010 ב- 19:26
החלק הכי קשה היה המילולי. אפילו הייתה שם איזה שאלת הגיון מטורפת שגם אחרי שעברתי עליה 60 פעם עדיין הייתי בטוח שכל התשובות אפשריות. אבל עם הזמן לומדים איך לפתור שאלות כאלה
לתחילת העמוד
ram23 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ram23 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2010 ב- 21:21
אוקיי שוב תודה בחלק המילולי אני די סבבה עם זה אבל בכמותי ובאנגלית לא מה אני צריכה לדעת הכוונה מה הכלי הכי טוב שאני צריכה להחזיק בו כדי להגיע ל135 באנגלית?
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט Bender Rodrigez ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2010 ב- 16:05

אוצר מילים נרחב + קריאה די מהירה. זה ללא ספק המפתח לפטור באנגלית.

לתחילת העמוד
ram23 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ram23 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2010 ב- 23:22
תודה:*)Big%20smile
לתחילת העמוד
CrackerNetworX הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אשדוד
מאמרים: 25
  ציטוט CrackerNetworX ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2010 ב- 08:55
תתרגלי המון סימולציות-כמה שיותר,יותר טוב...אני מדבר על עשרות.
תתרגלי בנוסף לנסות לסיים פרקים לפניי ה 25 יותר לכיוון ה 24 דקות,על מנת שיישאר לך זמן נוסף לבדיקה ולניחוש מושכל לשאלות שאת לא הספקת.
הכי חשוב לא לפחד,לא להיכנס ללחץ...בחינה ראשונה פשוט הלחץ הרס לי את כל המבחן(חרשתי 3 חודשים לבד בבית והכל ירד לטמיון).בבחינה השניה בדצמבר כבר למדתי חודש וחצי ורוב הלימוד היה סימולציות(הפעם אפשר להגיד שלא ממש למדתי אבל הכי חשוב הייתי בטוח בעצמי(על מילים לא כזה עברתי וזאת הבעיה בנוסף קיבלתי פעם שעברה 148 באנגלית אז בכלל לא תרגלתי אנגלית הפעם וקיבלתי 136 חטא ההיבריס) קיבלתי 668 ממש עם מינימום השקעה(שיפור של 67 נקודות)...
מועד הבא אני עושה את אותה המתכונת רק כבר מעכשיו אני לומד מילים ומתרגל אנגלית למרות שאני יודע.
באמת הכי חשוב לא להיכנס ללחץ זה הגורם סיכון הכי גדול לדעתי.
בהצלחה.

נערך ע"י CrackerNetworX - 14/ינואר/2010 ב- 08:57
לתחילת העמוד
ram23 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ram23 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2010 ב- 11:59
היי תודה לך על הטיפים Big%20smile
דבר שני לקח לי לכל שאלה באנגלית כמותי ומילולי 15 עד 21 שניות תלוי ברמת השאלה.....
בניחושים אני די טובה עם ממוצע של 5 מתוך 6 שאלות יוצא לי טוב..
אני לא מפחדת ולא לחוצה אני בטוחה בעצמי כל יום אני לומדת 12-13 שעות מה שכן זהלא יצא לי לעבוד על האוצר מילים הרבה כי אני בקורס אז כל יום הולך על שיעורי בית ולהבין אותם אתה חושב ש3 שבועות יספיקו למד אוצר מילים באנגלית ובעברית?
ומה הכונה לא תירגלת אנגלית אני יכולה נגיד לגשת עכשיו ולהוציא 140 באנגלית ואם אני יצטרך שוב לגשת אני ידלג על אנגלית וה140 ישאר?

לתחילת העמוד
CrackerNetworX הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אשדוד
מאמרים: 25
  ציטוט CrackerNetworX ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2010 ב- 14:44
הפטור נשאר אבל הציון שאת מקבלת בפסיכומטרי משוכלל בציון החדש...
אסור לך לדלג על אנגלית ולמה?
כי תראי אנגלית אני יודע כמעט כשפת אם ועם תרגול קיבלתי 148,הידע שלי נשאר בפסיכומטרי השני אבל לא הייתה לי את החדות כמו בראשון וירדו לי סתם ככה 12 נקודות וחבל...
לתחילת העמוד
ram23 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ram23 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2010 ב- 15:57

כמה עשית באנגלית 5 ו5.?

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.