פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה..מקווה שלא מוזרה מדיי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דמעה קפואה הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 67
  ציטוט דמעה קפואה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה..מקווה שלא מוזרה מדיי
    פורסם: 29/ינואר/2010 ב- 19:38

כידוע אחרי כל סימוצליה עושים תחקור שלה. וכשעשיתי אותם ומקבצים בכלל שמתי לב לתופעה של לחץ מהזמן. אחרי שעשיתי סימוצליה התחלתי לתחקר אותה. לקחתי את השאלות שלא עניתי עליהם נכון וניסיתי לפתור אותם שוב. וחלק גדול מהם פתרתי בלי בעיה..מה שבסימולציה לא עשיתי נכון והבנתי שזה קשור איכשהו לתופעה שיש סטופר ברקע וחלק מהריכוז עובר למחשבה על הזמן וזה גורם לי לאבד סתם נקודות..מה אפשר לעשות נגד זה?

לתחילת העמוד
Bender Rodrigez הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 56
  ציטוט Bender Rodrigez ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/ינואר/2010 ב- 20:32

גם לי הייתה הבעיה הזאת בהתחלה ועם הזמן למדתי שלא הסטופר הוא זה שקובע לי את הציון ולכן אם אתרכז בו, לבטח לא אקבל את הציון שאני מייחל לו. מה שאני מציע - תתרכזי במבחן ותעיפי מבט לסטופר כל סריה של 7 או 8 שאלות. וב"תעיפי מבט" אני מתכוון למבט של חצי שניה, לא ללטישת עיניים של שעה כאילו ארז מהאח הגדול ניצב על שולחנך וצועק לך בקולי קולות "את מצליחה במבחן הזה ויהי מה".

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.