פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תודה ושאלה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכי לא מזוהה (אורח) הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט פסיכי לא מזוהה (אורח) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תודה ושאלה
    פורסם: 30/ינואר/2010 ב- 15:07
קודם כל, אשריכם על הספרון הקטן, בבחינה דצמבר הטריקים שם עזרו לי לפחות ב2-3 שאלות בכמותי ועזרו לי להגיע ל730. אז שיחקתם אותה...
עכשיו שאלה - אני רוצה לשפר את הזמנים שבהם אני פותר פרקי כמותי. נכון להיום אני פותר את הפרק לפי הסדר, מדלג על הגרף ומשאיר אותו לסוף ובדרך כלל נלחם על השניות האחרונות בפרק כדי להספיק לענות על הכל. אני מסמן את התשובות בטופס בסוף כל עמוד פחות או יותר (כל 4-5 שאלות).
אני רוצה להגיע למצב שבו אני מסיים את הפרק במקסימום של 21 דקות. איך אני יכול לשפר את הזמנים בכמותי?
יש לציין שנראה לי, שעיקר הזמן מתבזבז על בדיקות חוזרות של חישובים לפי שאני בוחר את התשובה נכונה... זה משהו בתפיסה שקשה לי לשנות.
אשמח לכל טיפ שיעזור לי...

לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 121
  ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2010 ב- 19:05
תענה על הכול בלי חישובים חוזרים וסמוך עלי (אותו מקרה כמו שלי) ישארו לך 5 דקות פניות שבהן תוכל לעבור על שאלות ספציפיות שיש בהן פוטנציאל לטעויות חישוב ( תסמן אותן)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2010 ב- 19:24
בדיוק.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .105 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.