פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך משפרים פרק כמותי?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דמעה קפואה הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 67
  ציטוט דמעה קפואה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך משפרים פרק כמותי?
    פורסם: 19/פברואר/2010 ב- 15:21
אני כבר ממש חסר אנים. אני פותר שעות מקבצים ביום מכל הסוגים. וכמות הטעויות שלי במקבצים בבית לא תואמת את כמות הטעויות שלי בסימולציה. אני כבר 4 סימולציות עומד על אותן מספר טעויות גדול מאוד ורק מתדרדר מסימולציה לסימולציה. אבל שאני פותר את התרגילים בספר בתור סתם מבץ או שיעורי בית יש לי הרבה פחות טעויות. מה עושים?
לתחילת העמוד
dwerkz הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 140
  ציטוט dwerkz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/פברואר/2010 ב- 17:06
בהנחה ואתה יודע את החומר התאורטי טוב,אז רק לתרגל פרקים מלאים ואסטרטגיות פתירה שונות.אני לדוגמא כשבועיים לפני הבחינה שיפרתי את הכמותי שלי רק על ידי זה שלא משנה מה הסדר של הגרף בפרק העברתי את החלק לסוף,המדריכה שלי שהיא תלמידת פסיכולוגיה הסבירה שזה הגיוני כי לגרפים נדרשת חשיבה שונה מתרגילים בפרק והמעבר הזה לוקח זמן וזה באמת עזר.
לתחילת העמוד
דמעה קפואה הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 67
  ציטוט דמעה קפואה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/פברואר/2010 ב- 00:32
האמת שיש בזה משו. אבל זה כאילו חוק מרפי שבמבחן אתה תיפול דווקא עם השאלות שאתה מסתבך איתם
לתחילת העמוד
LIHI0505 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: אשקלון
מאמרים: 1
  ציטוט LIHI0505 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2010 ב- 23:35
תיפתור פרקים של כמותי, של 25 דקות. תתרגל את העמידה בלחץ, איך לעזוב שאלות שאתה לא יודע מספיק טוב לסוף ולא להיתקע עליהן. זה יעזור מאוד!!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.