פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מה לבחור קידום או היי קיו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
namer הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קיבוצ גב"ש
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט namer ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מה לבחור קידום או היי קיו
    פורסם: 01/מרס/2010 ב- 17:53
שלום!
אני מתלבטת ומתחבטת בשאלה מי יותר טוב או במילים אחרות מה פחות גרוע.
מהיי קיו שמעתי שהם נחשבים לאחד משתי המכונים המובילים בארץ ושקידום ממש בצרות לאחרונה והממוצעים לא משהו
מחברה שמעתי שקידום אישי ממש טוב וחברה אחרת עשתה אצלהם פסיכומטרי לפני כמה שנים והוציאה 730.
זה מרגיש כמו פסיכומטרי לפני הפסיכומטרי.
מה לבחור?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מרס/2010 ב- 22:13
אז נשים את השמועות בצד.

ממוצעים של תלמידים לא משקפים את איכות המכון, אלא את הרמה ההתחלתית של התלמידים.
מה גם שאם שמעת משהו על ממוצעים, זה בהכרח לא נכון כי אף אחד (כולל המכונים עצמם) לא יודע את הממוצעים של הציונים.

בכל מכון תמצאי גם כאלה שיגידו שהיה להם מעולה וגם כאלה שלא, ובכל מכון יש גם חברה עם ציונים בשמיים וגם עם ציונים של אמדברים עליהם...

פשוט דברי עם שני המכונים הללו, ואם תוכלי, אני ממליץ ללכת לשיעור ניסיון בכל אחד, בשאיפה עם המדריך שאמור ללמד בקורס אליו את רוצה להרשם.
תשקיעי שעתיים בשביל להחליט על מה את הולכת להוציא כמה אלפי שקלים.
גם כשאת קונה חולצה ב-200 שקלים אני מניח שאת מודדת אותה קודם. אז גם בקורס פסיכומטרי אפשר "למדוד". מה גם שכאן לא מדובר ב-200 שקלים...

ההבדלים בין המכונים פחות משמעותיים, ההבדלים בין המדריכים עושים את ההבדל.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 121
  ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/מרס/2010 ב- 00:17

תזכרי את השורה האחרונה של אלעד : " ההבדלים  בין המכונים פחות משמעותיים, ההבדלים בין המדריכים עושים את ההבדל." - כ"כ נכון.

לתחילת העמוד
namer הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קיבוצ גב"ש
מאמרים: 2
  ציטוט namer ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/מרס/2010 ב- 09:26
אבל איך אוכל לקחת שיעור אצל המדריך?????
לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 121
  ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/מרס/2010 ב- 14:25
תיצרי קשר עם שני המכונים וכנראה שיש קורס פעיל לקראת מועד מרץ. תבקשי להצטרף לשיעור אחד בקורס הפעיל כעת כדי לראות איך המדריכים שם ולפי זה תבחרי
לתחילת העמוד
lizy הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 19
  ציטוט lizy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/מרס/2010 ב- 23:01
אני ממש הייתי מרוצה מקידום.
המדריכה שלי הייתה מקסימה אמיתית ומאוד אהבתי את שיטת הלימוד שלהם וחומרי העזר
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .197 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.