פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מחפש עצה :)

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ironman הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט ironman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מחפש עצה :)
    פורסם: 03/מרס/2010 ב- 21:20
אהלן,

אז ככה, עשיתי ביולי 2009 פסיכומטרי ראשון והוצאתי 500. כרגע אני במכינה בבר אילן משפר בגרויות ומגביר מתמטיקה ואנגלית
5 אנגלית ו4 מתמטיקה ציוני טובים טפו טפו טפו... , אני מאוד מעוניין להתקבל לפיזיותרפיה בב"ש או בתל אביב
אך הפסיכו הדרוש לדוגמא בב"ש הוא 658 וממוצע משוקלל פסיכו ובגרויות גם כן 658.
אני רק ביולי אסיים עם כל הבגרויות במועד קיץ ואטוס ואחזור קצת לפני תחילת שנת הלימודים של 2010. ואני מתלבט כמה אני
באמת יכול לשפר פסיכו לרמה כזו מציון 500 פעם ראשונה ( יש לציין כי לפסיכו למדתי לפי דעתי ב- 60 אחוז השקעה בהערכה גסה ) יש לציין כי באנגלית אני מרגיש שיפור עצום לאחר שהייתי מה שנקרא טבולה ראסה חח.. בפסיכו בגלל ה5 יחידות וגם בגלל שאנחנו עובדים במכינה על סימולציות לפטור באנגלית בבר אילן ואני כל פעם קיבלתי פטור במבחני דמה..,כמו כן במתמטיקה אני מרגיש שהמכינה הסירה הרבה חלודה ממני ובמילולי אני הכי חזק בפסיכו . בפסיכו ב- 2009
במתמטיקה הייתי חלש הוצאתי רק 108 בכמותי.

האם לדעתכם יש סיכוי להתקרב לציון כמו 658 או 630 במכללת אריאל, או שזה חלומות באספמיה..??

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2010 ב- 22:20
על פניו נראה כי סיכוי יש.

יש לא מעט תלמידים ששיפרו מציונים כאלה ונמוכים יותר, לציונים גבוהים יותר ממה שאתה צריך.
נראה שזה בעיקר תלוי בהשקעה שלך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.