פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה בקשר למועד נוסף

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
b_s1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 26
  ציטוט b_s1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה בקשר למועד נוסף
    פורסם: 20/אוקטובר/2006 ב- 14:42
לפסיכו שלום אני משתמש חדש באתר ודי חבל לי שלא ידעתי עליו לפני חודשיים שלושה.

מה שרציתי לשאול הוא כזה דבר, ב16 לחודש נבחנתי בבחינה הפסיכומטרית, לפי דעתי באופן כללי הלך לי לא רע אבל זה לא ממש שם המשחק כשה זה נוגע לפסיכומטרי, העניין הוא כמה צריך לאומת הציון במקרה שלי לדעתי אני יהיה בגבול הציון אשר דרוש לי ורוב הסיכויים הם שאני ירד אפילו אל מתחת לגבול.

למדתי בקורס תיכון של קידום ואלה היו הציונים שלי פחות או יותר בסימולציות האחרונות שעשיתי אנגלית-93% כמותי-85-92% ומילולי 68-72%, לפי דעתי יש לי אחוזים מספיק טובים בכמותי ובאנגלית אבל לא השקעתי כמעט בכלל במילולי, אם זה בלמידת השיטות ובעיקר בלמידת המילים.

השאלה שלי אליך היא כזאת, בלי קשר למועד הזה, האם כדאי לי להרשם למועד נוסף ועד כמה אני יוכל לשפר את הציון המילולי ולא לרדת ברמה בשני התחומים האחרים ב4 החודשים הקרובים ללא קורס?

נערך ע"י b_s1 - 20/אוקטובר/2006 ב- 18:37
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוקטובר/2006 ב- 17:27

לפי דעתי אינך צריך קורס נוסף, אלא ללמוד ולתרגל בעצמך.

הציון שלך בכמותי גבוה מאוד, וזה הנושא העיקרי אותו מלמדים בקורס (מירב השעות מוקדשות לנושא זה), ועבורך זה חסר תועלת.

על מנת לשפר את הציון, אתה צריך להשקיע במילולי (אני ממליץ להתחיל לקרוא הרבה), ולתרגל כמה שיותר, בעיקר בנושאים: אנלוגיות, פ.ט.ל והשלמת משפטים.
חשוב שתתרגל גם הבנת הנקרא.

על מנת לשמור על הציון באנגלית ובכמותי עליך פשוט להמשיך לתרגל, בין אם כל נושא בנפרד, או פתרון פרקי בחינה / סימולציות מלאות.

ואל תשכח, הפעם יש לך אותנו... Tongue

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
b_s1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 26
  ציטוט b_s1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוקטובר/2006 ב- 08:11

מה לקרוא בערך, איזה ספרים משתמשים בשפה שתעזור לי לשפר את אוצר המילים?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוקטובר/2006 ב- 13:08
פשוט תקרא עיתונים, אבל יותר בכיוון הארץ, לא ידיעות ומעריב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tony הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 137
  ציטוט tony ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוקטובר/2006 ב- 20:27
קרא את צ'כוב, טולסטוי, דוסטויבסקי. קרה לזה "אשנב לספרות הרוסית".
לתחילת העמוד
אוהד הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 139
  ציטוט אוהד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוקטובר/2006 ב- 22:41
תקרא עגנון
ותתחקר...
את כל הסימולציות...
זה גם מקור טוב לאוצר מילים...
המילים שבמילון חשובות פחות מהמילים בסימולציה...
אני ידעתי חלק קטן מאוד מהמילים המיון אבל למדתי בעיקר מסימולציות ואני חושב שהלך לי טוב...
חחח
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.