פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אוצר מילים באנגלית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Fade הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 35
  ציטוט Fade ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אוצר מילים באנגלית
    פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 02:10
שלום,אני נמצא בקורס באחד על אחד והמורה קורס+מורה פרטי שלי לא תומכים בשיטה של שינון מילים מהמילון באנגלית,לטענתם באנגלית אוצר המילים לבחינה הוא הרבה פחות ממוקד מאשר בעברית וקריאת ספר עוזרת גם בלימוד מילים וגם במהירות קריאה.
כרגע אני מצליח בסימולציות 25/29 בדר"כ והמדריכים טוענים שהסימלוציות של המכון נחשבות מאתגרות יחסית לרמה הממוצעת בבחינה אבל הייתי רוצה לשפר את טיפה את אוצר המילים כדי לשאוף למקסימום (אני צריך ציון מאוד גבוה).
השאלה היא אם באמת שווה לחזור על אוצר המילים או שזה בזבוז זמן יחסית לשיפור בציון שאני אוכל להשיג על ידי חזרה על המילים,מה דעתך האישית? יש לי את המילון כיס אגב אבל פחות נוח לי לעבוד איתו אז אני עובד עם תוכנות במחשב.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 03:16
לדעתי, ככל שאתה חזק יותר באנגלית כך המינון צריך להיות יותר לימוד של אוצר מילים ופחות תרגול.
אם אתה חזק באנגלית, ולפי התוצאות שלך אתה חזק, מה שיפיל אותך אלה מילים שלא תכיר ולא חוסר זמן בקריאה או אי הבנת השאלה.

ההמלצה שלי - 80% מהזמן מילון והשאר תרגול.

מי שחלש יותר באנגלית צריך לעבוד גם על מהירות קריאה וגם על הבנת הנקרא ולכן הוא יכול ללמוד מילים תוך כדי התרגול, אבל מי שחזק - תרגול זה די בזבוז זמן עבורו, ועדיף שישקיע זמנו בהרחבת אוצר המילים.

באופן אישי, כשאני למדתי לא תרגלתי כלל אנגלית רק למדתי מילון, גם ככה לא היתה בעיה של זמן בפרק (מי שקורא מהר יכול לסיים פרק ב-15-20 דקות בלי בעיה מיוחדת), וזה גם מה שאני ממליץ לתלמידים שהרמה שלהם גבוהה.

לגבי המיקוד של המילים, אני פחות נוטה להסכים.
גם המילים באנגלית חוזרות על עצמן בבחינה לא מעט.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .173 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.