פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אנגלית זה באסה.

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 121
  ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אנגלית זה באסה.
    פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 05:17

אלעד שלום.

בוא נפתח מזה שעשיתי כבר פסיכומטרי וקיבלתי 710, ואילו בסימולציות הציונים נעו סביב 730-760.
לרוב בפרק כמותי יש לי 0-1 טעויות ובמילולי 1-2 טעויות. ובאנגלית הייתי מוציא בדרך כלל 21-28/29.
אני חסר יציבות לגמרי באנגלית. בסימולציות לא הייתה לי כ"כ בעיה של הבנת הנקרא וגם בשכתובים הייתי טוב ( טעות אחת מקסימום) ובאוצר מילים היו לי בד"כ 2-3 טעויות.
אחרי שעשיתי מס' סימולציות נגשתי למבחן והציון שקיבלתי נבע ישירות מהפרק באנגלית שבו קיבלתי 110....  אין לי מושג איך או מה הפיל אותי.. אבל אני פשוט רוצה להשתפר ולקבל את הציון שאני יכול לקבל. אני מכיר הרבה אנשים שיוצא להם פרקים כמעט מושלמים באנגלית ואין לי מושג איך. אז אני רוצה לשאול אותך איך אני יכול להשתפר באנגלית עד לבחינה הקרובה? לקרוא עיתונים? אוצר מילים?. האמת כל השאר בא לי ממש בקלות - הכמותי והמילולי ( 148 ו-143 בהתאמה) אבל רק באנגלית יש לי בעיה.. עזרה בבקשה?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 10:28
איפה הטעויות באנגלית, באיזה חלק?
איך אתה עומד בזמנים בפרק?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 10:58

האמת למבחן האחרון למדתי ממילון לחמן של 2008 והייתה אולי מילה אחת מהאוצר מילים שהופיעה במילון שם ואז הופיעה במבחן.. ניחשתי את האוצר מילים קצת ( אבל לא יודע אם ברמה שיכולה להוריד לי את הציון ל 110). באנסינים אני יחסית חזק ( כי אני חמש יחידות ), בשכתובים אין לי שיטה מיוחדת את הרוב אני מצליח.

תוך כדי שאני קורא אני מבין שעיקר הבעיה היא באוצר מילים... ועכשיו צצה לי שאלה: איך המילון שלכם? האם בד"כ  הוא קולע יותר מהמילון הישן של לחמן שמילה אחת בלבד שלו מופיעה במבחן? וכמה מילים יש בו? 
תודה רבה
לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 11:00

שכחתי מהשאלה שלך קצת... הזמנים זה פחות בעיה משום שאת האנסינים אני מסיים מהר יחסית וגם את השכתובים, כי אני קורא מהר. לפעמים באוצר מילים אני לא מבין שאלות אבל זה לא כ"כ מבזבז זמן... בד"כ אני מצליח לעמוד בזמנים..

פשוט עכשיו הבנתי שהבעיה שלי נעוצה באוצר מילים שלי ( גם בחמש יחידות הייתי משתמש הרבה במילון)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2010 ב- 15:51
אני ארשום את בקצרה - המילון שלנו מצוין.

הוא מכיל כמעט 3300 פירושים שונים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.