פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

15H ופרק הזמן שנשאר לי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
HBHB הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: יע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט HBHB ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: 15H ופרק הזמן שנשאר לי
    פורסם: 31/אוגוסט/2010 ב- 17:13
אהלן חברה...
היום בבוקר עשיתי את הסימולציה 15H .....
ויצא לי ככה:
מילולי:פרק ראשון 19 נכונים ובפרק השני 24 נכונים
כמותי:פרק ראשון 18 נכונים ובפרק השני 19 נכונים
אנגלית:פרק ראשון 16 נכונים(מתוך 27 ) ובפרק בשני 18 נכונים מתוך 27
הבעיה היא שאין לי ל15H דף תשובות אז עשיתי לפי החישובים של 17H ושל האתר פסיכו שבהם יצא לי פחות או יותר 580.....
היעד שלי הוא 600 לפחות.... והקטע הוא שאני נמצא בקורס (תיכונים של לחמן)ועדיין לא סיימנו את כל החומר.....
אז השאלה שלי היא ... האם 15H באמת יכול לשקף את הציון שלי או שהוא מבחן קל מדי ? הם תוך שלושה שבועות אני אוכל להעלות את הציון שלי לעוד 20 נקודות?
כי בסך הכל נשארו לי שלושה שבועות ועדיין לא התחלנו את המרתון ולא סיימנו את כל החומר....ולכן אם אני באמת אתחיל לעשות סימלוציות זה יהיה רק החל מהשבוע הבא....
אני רואה כאן אנשים שכבר מזמן התחילו לעשות סימולציות....
אז אני נמצא בדילמה מאוד גדולה האם "להגיד שסיימתי את החומר" ולעשות כל יום סימולציה חדשה או שלסיים את החומר ורק בשבועיים וחצי הנותרים להתחיל את הסימולציות????

תודה וסליחה על החפירה...
מקווה שתענו לי...

לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 150
  ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2010 ב- 19:11
שלום לך,
יש ברשותי את בחינת 15H, בסוף הבחינה מופיעה טבלה שבעזרתה ניתן לחשב את הציון שלך לבחינה ספציפית זו.
כאמור בדקתי את הציון שלך בהתאם למה שרשמת...ויצא כי קיבלת 602.
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 150
  ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2010 ב- 19:24
דרך אגב, הסיבה לטעות החישוב שלך בציון נעוצה בעובדה שבבחינה 17H ישנם 29 שאלות בכל אחד מפרקי האנגלית ואילו בבחינה 15H ישנם 27 שאלות בכל אחד מפרקי האנגלית, את החישוב בצעת עם 29 שאלות ולא 27...הבדל משמעותי כפי שאתה רואה...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2010 ב- 20:10
אין בעיה לשפר 20 נקודות בשלושת השבועות האחרונים.
ובאופן כללי יותר - הציונים הניתנים בסימולציות הן הערכה בלבד, ויכולה להיות תנודה של כמה עשרות נקודות מעלה או מטה בכל ציון שתקבל, כך שאין משמעות לציון הספציפי, אלא לטווח ציונים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
HBHB הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: יע
מאמרים: 9
  ציטוט HBHB ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2010 ב- 20:21
mathg תודה רבה לך  וגם תודה למנהל, עזרתם לי מאוד והופתעתי גם לגלות שקיבלתי ציון  מעל 600 למרות שעשיתי טעות בפרק של הכמותי זה לא 19 נכונים אלא 16 נכונים אבל כנראה שזה ייצא בסביבות ה590 נכון?
השאלה השנייה שלא קיבלתי עליה תשובה היא מה לעשות עם התרגולים של לחמן....
להמשיך את התרגול או שפשוט להתחיל לפתור ולתחקר כל יום סימולציה?(כי בעיקרון יש לי מעל עשרים סימולציות)
כמובן שבזמן הזה אני אמשיך ללמוד אוצר מילים....
אבל אני מאוד מאוד מתלבט מה לעשות...
ושום פעם תודה רבה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2010 ב- 22:21
אני לא בטוח שאתה צריך לעשות כל יום סימולציה כבר ממחר, אבל בהחלט כדאי להתחיל.
דרך אגב, לא בהכרח צריך לעשות סימולציה מלאה כל יום - אפשר לעשות למשל רק פרקים כמותיים או רק מילוליים, בהתאם למצב שלך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.