פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציות ומילים חמות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דרדרדר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט דרדרדר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציות ומילים חמות
    פורסם: 10/ספטמבר/2010 ב- 09:38

הי!

אני ניגשת בעוד שבועיים פעם שניה לפסיכומטרי (פעם ראשונה - קורס אצל יואל גבע, הפעם לבד)

הייתי שמחה לעצה אילו סימולציות כדאי לי לעשות? סיימתי את האוגדן (חוץ מ-15H) ויש ברשותי את הסימולציות של יואל גבע, קידום ולחמן. וכמובן שאנ ייכולה להדיס עוד של המרכז הארצי....

כמו כן, משהו יכול להסביר לי איך החלוקה של הסימולציות של קידום נעשית? מה ההבדל בין סימולציות 1-3 לבין 21-23?

מעבר לכך, שמתי לב לאחרונה כי במהלך 6 הפרקים הראשונים אני מצליחה לשמור על רמת ריכוז טובה והתוצאות בהתאם ואילו בשני הפרקים האחרונים כמות הטעויות משלשת את עצמה (ואף יותר!). כאשר אני חוזרת לפרקים הללו לאחר הבחינה אני רואה כי אלו טעויות טיפשיות ורמת הפרקים אינה קשה יותר משאר הבחינה.

והאם למישהו יש את הרשימה של המילים החמות?

לתחילת העמוד
morke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 34
  ציטוט morke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2010 ב- 12:07
היי,
לגבי הסימולציות - הבנתי ש17h של המרכז הארצי אמורה לשקף את הציון בצורה די מהימנה (למרות שאני לא יכולה להעיד על זה בעצמי, כיוון שלא עשיתי אותה אחרונה).
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ספטמבר/2010 ב- 12:13
אם את יכולה, תעשי רק את הסימולציות של המרכז הארצי.
אף סימולציה של אף מכון לא מספיק מדויקת ותואמת לבחינה האמיתית.

את הסימולציות של המכונים הייתי ממליץ לפרק לפרקים ולעשות אותם כתרגול בלבד.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
noa1267 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 9
  ציטוט noa1267 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ספטמבר/2010 ב- 22:49
אלעד, כשאתה כותב "הסימולציות של המרכז הארצי", אתה מתכוון לאלו שיש באתר של המרכז הארצי להורדה? כאן? https://www.nite.org.il/index.php/he/tests/psychometric/psychometric-preparation/psych-prep-examples/psychometric-sample-tests-hebrew.html
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ספטמבר/2010 ב- 23:31
גם לאלה וגם לסימולציות של האוגדן - רק אלה בחינות אמיתיות שהיו בעבר, ואף סימולציה של אף מכון (כולל הסימולציות שלנו) לא מדמה מספיק את הבחינה האמיתית, ואי אפשר להסתמך עליה להערכת ציון.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
smoke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 27
  ציטוט smoke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2010 ב- 20:59

ומה לגבי 16H? האם היא עדיין משקפת את רמת הבחינה, כאשר יצאה 17H? ומה חדש ב-17H?

בפסיכומטרי כולם יכולים להצליח לקבל 700 רק שחוץ מהלימוד הרגיל אכלו תזונה בריאה ובצעו כושר גופני כגון ריצה או הליכה מהירה.
לתחילת העמוד
smoke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 27
  ציטוט smoke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2010 ב- 21:02

ומה לגבי 16H? האם היא עדיין משקפת את רמת הבחינה, כאשר יצאה 17H? ומה חדש ב-17H?

בפסיכומטרי כולם יכולים להצליח לקבל 700 רק שחוץ מהלימוד הרגיל אכלו תזונה בריאה ובצעו כושר גופני כגון ריצה או הליכה מהירה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2010 ב- 23:04
15H, 16H, 17H - כולן משקפות את רמת הבחינה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
noa1267 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 9
  ציטוט noa1267 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2010 ב- 23:26
ניתן להשיג אותן רק בערכת ההרשמה?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .234 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.