פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימוני תשובות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
morke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 34
  ציטוט morke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימוני תשובות
    פורסם: 19/ספטמבר/2010 ב- 12:52
שלום!
מהי הדרך הטובה ביותר לסימון תשובות, והמהירה ביותר? נראה לאחרונה שיש לי מגבלות בסימון - הסטות, דילוג על שאלות, וכו'. מה תוכלו להמליץ לי?
לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 121
  ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ספטמבר/2010 ב- 15:17
לדעתי, הדרך שבה אני מסמן היא הטובה ביותר - תענה על דף שלם בחוברת של המבחן ורק לאחר מכן תסמן את התשובות בדף סימון תשובות וכן הלאה...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ספטמבר/2010 ב- 18:22
אני מעדיף לסמן כל שאלה מיד עם הפתרון, ואם אני מדלג על שאלה אז לסמן בגיליון תשובות קו מעל מספר השאלה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
יעל מ6 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 25
  ציטוט יעל מ6 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ספטמבר/2010 ב- 19:46
אני מציעה לסמן בחמישיות אחרי שפתרת את כל הפרק, כשכל פעם אתה משנן טוב את מס' התושובות ואז מעתיק. לוקח לי כדקה וקצת. כמו כן כדאי לסמן מתחת לכל תשובה שסוגרת את החמישיה קו כדי שלא תתבלבל.
אם כמובן אתה פותר במהירות אז אולי עדיף באמת את עצתו של אלעד..
לתחילת העמוד
morke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 34
  ציטוט morke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ספטמבר/2010 ב- 08:16
תודה רבה לכולם. אמנם המבחן מחר, אבל עדיין מועיל לשמוע עוד תשובות.
לתחילת העמוד
יעל מ6 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 25
  ציטוט יעל מ6 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/ספטמבר/2010 ב- 17:24
הערה- עשיתי בבחינה כצמה בסופו של דבר לפי העצה של אלעד [סימון אחד אחד] והגעתי למסקנה שזה באמת טוב יותר... ככה לא מפספים כלום!
לתחילת העמוד
HBHB הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: יע
מאמרים: 9
  ציטוט HBHB ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/ספטמבר/2010 ב- 21:05
אם כבר מדברים על סימונים יש לי שאלה לגבי הסימונים שעשיתי בבחינה...
למרות שכולם חוץ מבוחנת אחת אמרו לי שהסימונים בסדר...
הייתה בוחנת אחת שאמרה שהסיומנים שלי עוברים את הגבול וויוריד לי משמעותית את הציון והאחרים גם התבוננו ולא אמרו לי שום דבר אז אני לא יודע מה לעשות אני די בלחץ...
מה המחשב עד כדי כך לא יודע להבין ?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.