פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 150
  ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ספטמבר/2010 ב- 13:43
בכל מקרה,אשמח לשמוע את דעת מנהל הפורום בנוגע לשאלת המהירויות...
לתחילת העמוד
נופית225 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: באר שבע
מאמרים: 18
  ציטוט נופית225 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ספטמבר/2010 ב- 13:45
לאלא זה נכון זה 4 בדקתי עכשיו ב80 אלף אופציות........ , הצבתי מספרים וכאלה

אבל כן גם אני אשמח לשמוע את מה שאחד המנהלים חושב.........

כי נראה שיש על זה חילוקי דעות באמת רק בגלל ה1.5, שהפיל....:/ אבל , טוב נחכה ונראה  שאחד המנהלים יגיב לנו ונהיה באמת חכמים
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ספטמבר/2010 ב- 13:59
ניסיתי כרגע לפתור את התרגיל הנ"ל עם הצבת מספרים, לדוגמה X=30 ואכן הדבר אישש את הטענה שהתשובה היא 4 שעות.
לתחילת העמוד
נופית225 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט נופית225 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ספטמבר/2010 ב- 14:26
כן גם אני פתרתי עם מספרים וזה אכן 4 וגם בדקתי את זה בעוד דרכים...:(

מבאס ביותר

אבל אני יודעת מה עשיתי בבחינה  ולכן נפלתי

אמרתי בהתחלה 1:2

ואז אני לא יודעת איך הגעתי שהיחס החדש שצריך להיות הוא 3:2 ואז הזמן יהיה גדול פי 1/2 יותר....

אבל זו טעות!!!

בסדר מה שיהיה יהיה נקווה שהנרמול שלהם יהיה נורמלי... ושיהיה לי מקסימום 4 טעויות..... ושמילולי יהיה בסדר, כי המילולי שלהם הפעם לא היה להיט בחלק של הבנת הנקרא, הגיון ... והשמלת משפטים יצא שנחשתי לפחות 4 בכללי... נקווה שלא ייפגע הציון

טוב מה שנותר לקוות שהטעות הזו ועוד טעות אחת בגרף הן היחידות..ושלא היו טעויות סימון בדרך.... חח
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ספטמבר/2010 ב- 15:01
אכן, הפרקים המילוליים היו לא פשוטים (רמת בינוני פלוס) ביחס לבחינות הקודמות.
אך, כפי שכבר נאמר רבות, הבחינה היא בחינה יחסית אשר בה נבחנים
כלל האוכלוסייה, דבר המיישם בהכרח את עקומת הפעמון המפורסמת של גאוס, ההתפלגות היא התפלגות נורמלית.
לכן אם נפלת על דברים קטנים בבחינה רוב הסיכויים שהרבו אחרים יפלו בהם, לכן אין הרבה מה לעשות חוץ מלחכות לציוני הבחינה...
אז...
בהצלחה!!!
לתחילת העמוד
נופית225 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט נופית225 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ספטמבר/2010 ב- 15:11

זה נכון.... וגם אם קשה לכולם זה גם טוב כי זה באמת הכל באופן יחסי...

הבעיה שהטקסטים היו מעצבנים ונמרחתי עליהם יותר מדי זמן אני מקווה שזה יניב פרי לפחות..ואז מה שקרה שההגיון שאני טובה בד"כ וההשלמת משפטים, בעיקר ההשלמת משפטים היו ניחושים.... בכל מקרה רק ה' שם למעלה יודע אם עשיתי טוב או לא חחחחח מה שיהיה יהיה הכל זה מלמעלה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.