פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניסוח מחדש

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רחלוס הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט רחלוס ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניסוח מחדש
    פורסם: 18/אוקטובר/2010 ב- 20:12
שלום=)
אני ניגשת לפסיכי פעם 2...

רציתי לשמוע הצעות לפתרון ניסוח מחדש באנגלית...
אני חייבת לפתור כמה שיותר נכון בשאלות האלה וזה לא מצליח ... איך עושים את זה ?
(עד עכשיו קראתי והבנתי את הרעיון הכללי אבל לפעמים זה ארוך מידי ואז צריך לקרוא שוב והזמן מתבזבז ...)
לתחילת העמוד
liomad הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 28
  ציטוט liomad ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוקטובר/2010 ב- 22:09
כמה טיפים שאני מקווה שיעזרו:
1. אם יש סיבה ותוצאה, גם בתשובה חייב להיות
2. אם יש מילות הקצנה (הכי טוב, הכי גרוע, אין יותר מ-, אין פחות מ-), גם בתשובה צריך להיות
3. אם באחת התשובות יש זמן שונה מהשאלה אפשר לפסול אותה
4. אם יש השוואה, גם בתשובה צריך להיות..

רעיון טוב יהיה בזמן קריאת המשפט המקורי לסמן את כל הדגשים שרשמתי למעלה, ואז כשאת מגיעה בתשובות לסיבה\תוצאה תסתכלי על מה שסימנת ותראי שלמשל לא החליפו בין סיבה לתוצאה או משהו כזה... לסמן מילות הקצנה זה תמיד רעיון טוב..

יש הרבה דברים כאלה שצריכים להישמר, אבל ספציפית עם אלה פתרתי שאלות שבמקום לקרוא את כל התשובות בצורה מלאה, רק רפרפתי בינהן ופסלתי לפי התנאים הללו..
גם אם את פוסלת נגיד 2 תשובות ונותר להכריע בין 2 זה יהיה הרבה יותר קצר, וגם הסיכוי לטעות קטן...

אם את אומרת שאת קוראת ומבינה את הרעיון הכללי, נסי לחשוב על מה מנסים להפיל אותך בתשובות. לפי דעתי כשעובר לך בראש על מה ינסו להפיל אותך (להחליף סיבה ותוצאה, להחליף שמות, להקצין תואר בצורה הפוכה, להוסיף מידע) תזהי את הדברים האלו טוב יותר..

הכי חשוב כמובן לתרגל המון RESTATEMENTS כי יש המון סוגים של שאלות
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.