פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אופן לימוד לבחינת מותאם

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
biggest הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 11
  ציטוט biggest ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אופן לימוד לבחינת מותאם
    פורסם: 25/אוקטובר/2010 ב- 10:33
קיבלתי אישור לבחינת מותאם וזה לגמרי משנה לי את האופן לימוד שהייתי מיומן לעשות בבחינת רגילה. רציתי לדעת מה אני צריך לעשות עכשיו כדי ללמוד לבחינה זאת? איך להתכונן אליו? מה הסדר הבחינה? היכן ניתן להשיג את הסימולציות כדי להכין את עצמי? ( חוץ מהתקליטור של מרכז ארצי ) ואם אפשר איפה ניתן למצוא מקבץ של שאלות קשות של פסיכומטרי? כי הבנתי שהמחשב מתאים את עצמו לרמת הנבחן וככל שנבחן עונה כמה שיותר נכון אז הרמת הקושי עולה.  
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוקטובר/2010 ב- 12:42
בשלב הלימוד תעשה בדיוק אותו דבר כמו כל לימוד רגיל - תעבור על הסברים ותתרגל.
בשלב הבחינות, תעשה סימולציות בזמנים של מבחן מותאם ולא בזמנים של מבחן רגיל.
מעבר לזה, אין שום הבדל.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
biggest הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט biggest ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אוקטובר/2010 ב- 09:17

אוקי תודה לך אני איישם את דברייך. בכל מקרה אין מקבצים מסויימים שכוללים שאלות קשות שאני אוכל למצוא ולתרגל אותם? כי בסימולציה רגילה יש שאלות קלות ומעט שאלות קשות. אני צריך לתרגל הרבה שאלות קשות כי הבנתי שבמבחן עצמו ככל שעונים יותר שאלות נכון אז מקבלים שאלות יותר קשות.

לתחילת העמוד
itzikc הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 56
  ציטוט itzikc ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אוקטובר/2010 ב- 23:39
פורסם במקור ע"י biggest

אוקי תודה לך אני איישם את דברייך. בכל מקרה אין מקבצים מסויימים שכוללים שאלות קשות שאני אוכל למצוא ולתרגל אותם? כי בסימולציה רגילה יש שאלות קלות ומעט שאלות קשות. אני צריך לתרגל הרבה שאלות קשות כי הבנתי שבמבחן עצמו ככל שעונים יותר שאלות נכון אז מקבלים שאלות יותר קשות.

הייי אתה בידיוק במצב שלי אני עושה בדצמבר מפע"ם, אם אתה רוצה שאלות קשות אתה יכול לארגן לך סימולציה עם השאלות האחרונות מכל פרק או לדוגמא באנגלית לשים שכתובים קשים יותר בד"כ הם האחרונים..
חשבתי לעשות מבחן אדפטיבי בוא אני לוקח שאלות ברמה קשה ובינונית ועושה לעצמי מבחן אדפטיבי על ידי כך שיש לידי את התשובות אם אני עונה נכון אני נותן לי שאלה קשה, אם טועה קלה... ולפי זה לחשב רגיל כמה טעויות וכמה צדקתי...
מה אתה אומר?
ד"א איזיויי טוענים שיש להם סימולציות של מפע"ם שהם די צופים את הציון, אפשר אולי להגיע איתם להסדר, אבל כמובן שזה כלול בתשלום...

נערך ע"י itzikc - 26/אוקטובר/2010 ב- 23:41
לתחילת העמוד
biggest הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט biggest ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוקטובר/2010 ב- 13:31
היי קראתי את מה שכתבת זה בדיוק אותו דבר שהמליצו לי לעשות בפורום אחר שכתבתי וכך הם רשמו לי :

מאוד קשה לנסות ולעשות סימולציה מדוייקת של בחינת המפע"ם, בדיוק מהסיבה שציינת.
כדי ליצור סימולציה הדומה ככל האפשר, זה דורש ממך קצת מאמץ ועבודת יצירה:
תדפיס את 9 המבחנים שהמרכז הארצי פרסם בשנתיים האחרונות ותגזור את השאלות ליחידות .
בכמותי- מקבצים של 5 שאלות( 1-5, 5-10, 10-15וכדומה),
במילולי- כל יחידה לחצי (3 אנלוגיות ראשונות ואחרונות, 2 פטלים ראשונים ואחרונים וכדומה)
באנגלית- כל יחידה לחצי (6 השלמת משפטים ראשונים ואחרונים ו3 ניסוח מחדש).
עכשיו תתחיל להדביק ולפתור ...

לדוגמא:
אם אתה פותר פרק מילולי- תענה על 3 האנלוגיות הראשונות ,כעת תפתור ותראה אם צדקת. אל תשכח לעבוד בהתאם לזמנים המותאמים לך, דפי טיוטה ואם טיימר המראה זמן שהולך אחורה.
במידה וצדקת בהן, תמשיך לאנלוגיות האחרונות, אך אם טעית- תיקח את 3 האנלוגיות הראשונות ממבחן אחר, וכך תעשה בכל יחידה.

בכמותי- תענה על מקבץ שאלות ראשון-1 עד 5 ותבדוק על כמה ענית נכון, במידה וענית יותר מ3 שאלות נכונות , תמשיך למקבץ שאלות 5-10 , אך אם טעית ברוב- תמשיך במקבץ שאלות 1-5 של פרק אחר וכן הלאה..
גם זה לא מדמה בדיוק את האלגוריתם והסימולציה של המפע"ם, אבל זה נותן לך בערך את ההרגשה.

אגב אורחא בקשר לאייזי ווי אפשר לברר איתם ולהגיע איתם להבנה שנעשה אצלם את הסימולציות מול המחשב ואין לי שום בעיה של הסדר כספי. אני מוכן לשלם כל תמורה שבעולם רק כדי להבין מה זה התהליך הזה וגם לתרגל כמו שצריך.  

לתחילת העמוד
itzikc הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 56
  ציטוט itzikc ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוקטובר/2010 ב- 13:33
אם תצליח להגיע איתם להסדר אני אשמח אם תוכל לדבר איתי באימייל itzikc20@gmail.com
תודה! לי הם אמרו שהם פותחים את זה רק למי שבקורס שזה שווה ערך ל5K+
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.