פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עצה בקשר לאנגלית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
טינקרבל21 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט טינקרבל21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עצה בקשר לאנגלית
    פורסם: 05/פברואר/2011 ב- 20:13
שלום,

אני סטודנטית בשנה שנייה ועדיין תקועה עם האנגלית. עשיתי שני פסיכומטרי,שני אמי"ר והגעתי ל-202 עד עכשיו.
אין לי כוח לקורס ולכן אני מעדיפה לעשות שוב אמי"ר.
אני חייבת להגיד שיש לי רקע טוב באנגלית, גרתי תקופה בלונדון, עבדתי לפני הלימודים במשך שנה בבי"ס לשפות ודיברתי הרבה באנגלית ואני מתקשרת ומבינה ממש טוב באנגלית אבל איכשהו עם בפסיכומטרי ואמיר לא הולך לי.

אני תוהה מה הדרך הכי טובה ללמוד למבחן הזה ולקבל את הפטור? אני מודה שבמבחני אמי"ר לא כל כך השקעתי, אבל החלטתי לעשות לסיפור סוף, נרשמתי למועד של אפריל ואני רוצה לדעת באיזה שיטה הכי כדאי לי לעבוד.

תודה מראש ושובע טוב,
טינקרבל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/פברואר/2011 ב- 22:12
אם האנגלית שלך טובה כמו שאת כותבת, נראה לי שהכי נכון יהיה להשקיע במילון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט טינקרבל21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/פברואר/2011 ב- 23:17

האמת שזה החלק שהכי קשה לי להשקיע בו, הרבה יותר קל לי לשבת ולתרגל מהספרים את השאלות עצמן. מעולם לא יצא לי לשנן מילון (גם בעברית לא אבל בעברית זה לא הפריע לי) אבל אולי הגיע הזמן לנסות את זה.

תודה בכל מקרה :)

לתחילת העמוד
meita הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 8
  ציטוט meita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/פברואר/2011 ב- 21:53
האם המילים באנגלית של הפסיכו' הם כמו המילים של אמ''יר?
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט טינקרבל21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/פברואר/2011 ב- 21:58
משהו שנזכרתי בו, חומרי הלימוד שלי הם משנת 2007-2008 וראיתי יש לכם ערכה למבחן אמי"ר (יש לי חומרי לימוד של יואל גבע ואחד על אחד), האם יש טעם ברכישת ערכה חדשה או שהחומרים שיש לי עדיין רלוונטים?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/פברואר/2011 ב- 23:59
meita - מבחן אמי"ר זה בעצם פרקי האנגלית של הפסיכומטרי במבחן אחד (3 פרקים), ולכן מילון אנגלית לפסיכומטרי מתאים גם לאמי"ר.

טינקרבל - אין צורך לרכוש ערכה חדשה - השפה האנגלית לא השתנתה בשנים האחרונות, וחומרי הלימוד שיש לך רלוונטיים למבחן. הייתי מציע לחשוב על המילון לאמי"ר, גם בגלל שהוא טוב מבחינת המילים שבו (גם של יואל גבע מצוין), אבל בעיקר בגלל הגודל שלו - מילון-כיס.

כאשר המילון הוא ספר גדול, אפשר ללמוד ממנו רק בבית. המילון שלנו בכוונה קטן כדי שיהיה אפשר לקחת אותו לכל מקום בקלות וללמוד ממנו ברכבת, בצבא, בעבודה, בין לבין...
כשלומדים מילים "בכל מקום" אפשר לנצל כל 5-10 דקות פנויות ללימוד, וזה יכול להגדיל באופן משמעותי את כמות המילים שתלמדי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט טינקרבל21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2011 ב- 11:07

מכיוון שחומרי הלימוד שלי (בעיקר המילון) עברו כבר יותר מדי אנשים רכשתי את המילון, הוא הגיע עכשיו ונראה שהוא ואני נהיה חברים טובים לתקופה הקרובה ( הוא נראה ממש מועיל ושימושי).

רציתי לבקש עצה בנוגע ללו"ז עד למבחן באפריל, האם כדאי לי להיצמד לתכנית שיש במילון? אני צריכה לשלב גם תרגול של שאר הנושאים אז מתי כדאי לי להתחיל עם התרגול עצמו?

חשוב לזכור שאני סטודנטית שעובדת בחצי משרה ומלמדת שיעורים פרטיים בעצמי, אז הרבה זמן אין לי.

תודה על הכל :-)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2011 ב- 03:39
הלוז במילון זה הלוז שאנחנו ממליצים עליו, אבל כמובן שכל אחד יכול לעשות את ההתאמות שלו לפי הזמן שעומד לרשותו.
רק את יודעת כמה זמן יש לך וכמה את יכולה להקדיש בכל יום. מה שכן, המילון בכוונה קטן כדי שתוכלי לקחת אותו לכל מקום ללמוד ממנו בכל פעם שיש לך 5 דקות פנויות. זה מגדיל את הזמן ללימוד מילים באופן משמעותי לעומת לימוד ממילון בספר רגיל שלומדים ממנו רק בבית. תחשבי כמה פעמים במהלך היום יש לך 5-10-20 דקות פנויות (בין שיעורים, כשמחכים לאוטובוס, ברכבת, או סתם בין לבין).

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.