פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שלום , היום מתחיל ללמוד.

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
תומר74 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 28
  ציטוט תומר74 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שלום , היום מתחיל ללמוד.
    פורסם: 29/אפריל/2011 ב- 13:25
היום אני מתחיל ללמוד לפסיכומטרי פעם ראשונה , אני לומד לבד וניגש  ביולי בעזרת ה'..

קניתי את הספרים שלכם מסטימצקי , עכשיו ראיתי ששלושת החוברות הגדולות זה רק תרגול , אבל לא הבנתי איפה אני לומד תכלס את כל ה "שיטות" לפיתרון הפסיכומטרי , כי לפי מה שהבנתי הספרים הם ללימוד עצמי אז איפה הלימוד פה בדיוק ? רק הפסיכו כיס ?

עריכה - ועוד שאלה , לפי מה שהבנתי במבחן הפסיכומטרי יש 6 פרקים +2 פרקי פיילוט , אבל יש רק 3 נושאים , אז איך המבחן בנוי ? 2 פרקים על כל נושא ? ואייך הפיילוט משתכלל פה ?

עריכה 2 - קניתי את הספרים מסטימצקי ואני רוצה לבדוק שבאמת הביאו לי את הגירסאות הכי חדשות של הספרים אז אם אתם יכולים לכתוב לי מה הגירסא הכי חדשה של כל ספר אני אשמח .

נערך ע"י תומר74 - 29/אפריל/2011 ב- 17:19
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2011 ב- 20:16
ההסברים נמצאים בפסיכו-כיס - עד כמה שזה מפתיע, כל מה שצריך לדעת נמצא בספר הקטן הזה - כל החוקים, הדרכים וכל השיטות לפתרון. בספרי התרגול, התשובות של כל תרגיל מפורטות וכוללות הסברים של כל דרך פתרון.
בנוסף, יש את ההסברים באתר (זה לא שיש נושאים נוספים, רק עוד דוגמאות של אותם הסברים) ואת הפורום הזה שבו אנחנו תומכים ומסבירים כל נושא ועונים לכל שאלה.

יכול להיות שלא תצליח לפתור כל תרגיל (זה כבר תלוי ביכולת שלך), אבל לא יהיה משהו שלא תצליח לפתור בגלל שלא תבין את הנושא. הפער בהצלחה בפסיכומטרי נובע בדרך כלל לא מחוסר הבנה אלא מהיכולת ליישם את מה שיודעים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
תומר74 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 28
  ציטוט תומר74 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2011 ב- 02:34
כן כבר הבנתי בערך איך זה הולך, בנתיים הולך לי דיי טוב תודה .
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.