פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגבי אופם למידה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
talrod1988 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: קרית חיים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט talrod1988 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגבי אופם למידה
    פורסם: 30/אפריל/2011 ב- 20:43
האם אתם חושבים שללמוד שמונה שעות ביום כלומר יש לי תתוכנית של המורה שלי שהיא יוצאת 7 שעות ביום והוא מחלק את זה בהדרגה אבל למשל כשאני לא רואה שאני טוב מספיק במשו מין הסתם אני ממשיך להתאמן כמו מתטמיקה למשל ,אני מחלק את זה בכך שאני לומד עברית ואנגלית ביחד 4 שעות (בלי קשר לתוכנית שלו),זאת אומרת שעתיים עברית כשאני לומד שני יחידות בשבוע ובמהלך כל יום אני עושה שעה על השני יחידות ושעה לחזור על כל המילים בשביל לא לשכוח ,השעתיים הבאות מוקדשות ללמוד מילים מתוכנת מילומטר(שעה) ועוד שעה אחת להתאמן על קריאה ,השאלה היא זה לא יותר מידי שעה? כמה לדעתכם מספיק להתאמן על קריאה ביום ?
האם עליי להתרכז בפתירת כמה שיותר תרגילים ? אני ניגש ליולי..אומרים לי שצריך לפחות בחודשיים הראשונים התרכז בשביל לדעת תחומר ואז בחודש האחרון להרביץ בתרגילים ,אבל המורה נותן שיעורי בית אז איפה שהוא אני צריך להספיק גם ללמוד וגם לפתור,מה דעתכם?
תודה רבה!!.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2011 ב- 14:33
היי טל,

האמת, קצת התבלבלתי מרוב פרטים בהודעה שלך. אשמח אם תוכל לסדר אותה קצת ולמקד את השאלה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
talrod1988 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: קרית חיים
מאמרים: 5
  ציטוט talrod1988 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2011 ב- 14:44
התוכנית שלי היא משו כמו 7 שעות ביום ,למשל אם אני מקבל במתמטיקה ,משוואות 25 תרגילים ,אז המורה פורס לי בכך שכל יום לדוגמא אפתור רק שמונה ,כי אני לא מספיק לפתור את הכל בבת אחת ואז אני גם לא מוצא זמן ביום לעשות אנגלית ועברית.
אבל כשאני חושב על זה ,ניראה לי הגיוני יותר שאם יש לי מהיום למשל היה לי קורס , אז יש לי שלושה ימים לשיעור הבאה שאוכל ביום הראשון לעשות רק גיאומטריה ואז ללמוד עברית ואנגלית ,יום שני רק ביטויים ועברית ואנגלית וככה הלאה.
למה? ,כי לוקח לי יותר זמן משמעותי להתעכב על ההבנה כי הידע שלי הוא מאוד בסיסי ואני צריך לחזק אותו.
השאלה שלי היא האם זה אפקטיבי ללמוד ככה?.
ועוד דבר ,אנגלית אני שולט ממש טוב אני בדקתי ואת רוב המילים ללמידה אני יודע 80% ,עד עכשיו למדתי שעתיים עברית ועוד שעתיים אנגלית שהאנגלית מורכב מיזה שאני עושה שעה מילים ושעה על שיפור קריאה(שאין לי צורך ,אני קורא מהר ומבין). אז למה לא לקחת את השעתיים האלו ולהשקיע אותם במתטמיקה?
הרי במילא אנגלית זה רק 20 % אז במקום להתמקד במה שאני ממש חזק ,אתמקד במתטמיקה ועברית שזה 80% . השאלה היא אם זה דרך למידה שתועיל לי.

אני מקווה שעכשיו זה קצת יותר ברור ,ומצטער על הבילבול.
טל.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2011 ב- 15:23
אם המורה שלך הכין לך תכנית לימודים אישית, הוא ודאי מכיר אותך יותר טוב ממה שאני יכול להכיר מכמה שורות שאתה כותב ומומלץ לעשות מה שהוא אומר.
אם אתה חושב שיהיה נכון יותר להקדיש יותר זמן למתמטיקה ופחות לאנגלית, דבר עם המורה שלך לגבי זה ואם הוא יסכים איתך אז הוא ישנה לך את התכנית.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .174 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.