פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניחושים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עדידי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 40
  ציטוט עדידי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניחושים
    פורסם: 28/מאי/2006 ב- 16:41

ע"פ הסימולציות שעשיתי עד כה ראיתי שהניחושים שלי יותר טובים מאשר הבנת המשפט או קטע הבנת הנקרא

יש לי קושי רב באנגלית וזה עוד מהיסודי, שאלתי היא האם אני יכולה לנחש את כל התשובות בחלק של האנגלית או להתאמץ ולהבין מה כתוב
פשוט יש משפטים שמסובכים לי מבחינת המילים ואני בכלל לא מצליחה להבין מה כתוב במשפט עצמו.

דווקא בסרטים יותר נוח לי להבין אנגלית,כך אני שומעת יותר ומבינה יותר ממה שכתוב לי בדף.
יש לי אמנם בחינת מותאמת במחשב והארכת זמן אבל הקראה באנגלית דווקא הכי חשוב לי אין לי ואני מפחדת לאבד את עצמי שם בשאלון הזה בפרק של האנגלית למרות שאני חשה שיפור ניכר במבחנים שאני עושה.

איך אני משפרת עוד יותר את האנגלית?
יש לכם באתר משהו בשביל אנשים לקויי למידה? זה מאוד יקל עליי אם כן.
עדי
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/מאי/2006 ב- 19:32
העצה הכי טובה היא לשלב!!
בכל חלק בבחינה באנגלית יש שאלות בדרגת קושי עולה!
לכן אני ממליץ לנסות להתמודד עם השאלות הראשונות בכל נושא ואת שאר השאלות לנחש..

בנוסף אני ממליץ לקרוא כמה שיותר (עד שעה ביום) ספרים באנגלית זה גם יכול לעזור, אומנם לא לאוצר המילים אבל בהחלט להבנת הנקרא, רצוי גם שבהתחלה תקראי קטע קריאה בעברית ולאחר מכן את אותו קטע באנגלית!! ככה תשפרי את ההבנה שלך..

לגבי עזרים.. האתר מתעדכן כל זמן.. פסיכו אכן מתכוון להוסיף גם חומרים ללקויי למידה כך שאני יכול רק להזמין אותך להתעדכן ביחד איתנו!

מקווה שעזרתי ובהצלחה! StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.