פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הזמנה שעדיין לא התקבלה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: אשקלון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 395
  ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הזמנה שעדיין לא התקבלה
    פורסם: 17/יולי/2011 ב- 16:35
שלום אתר פסיכו
הזמנתי את חבילת ערכה מלאה של פסיכו פלוס אוגדן בחינות של הפסיכומטרי "פסיכומטרי מכל הבחינות".
אך לצערי עדיין לא קיבלתי את החבילה יצרתי קשר מספר פעמיים עם דואר שליחים והם טענו שהחבילה בדרך עוד מיום שישי והחבילה עדיין לא הגיע
כמו כן רציתי להודיע על השירות המזעזע (לא מצאתי מילה חריפה אחרת) של דואר שליחים בפרט ודואר ישראל בכלל.
היתי צריך(שאני הלקוח) להתקשר לאין סוף אנשים בשביל לדעת מה עלה בגורל החבילה למרות שבאתר רשום שהחבילה בדרך. בזבזתי את יום ראשון בבוקר כולו רק בשביל להבין שהחבילה "אולי" תגיע מחר. ונשאלת השאלה על מה שילמתי דמי משלוח של דואר שליחים?
אני תיכננתי לוח זמנים מאוד מאוד צפוץ ומתוכנן של לימוד לפסיכומטרי וכעת שאין ברשותי את הספרים של פסיכו זה פוגע בלו"ז שתיכננתי.שירות כזה מדואר ישראל לא מתאים ולא מקובל לאתר כמו פסיכו שרק שבחים ודברים טובים אני שומע עליו.
לידיעתכם.
לקוח מאוכזב.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/יולי/2011 ב- 18:16
שלום נתנאל,

חבל שאת כל הבירורים עשית מול דואר שליחים ולא מולנו...
הדואר הוא רק "השליח" ואת הרכישה בצעת מולנו, ולכן אנו אחראים לכל בעיה שנוצרת, גם אם הדואר היה זה שלא התנהל כמו שצריך.

לעיתים (רחוקות, אגב), יש בעיות עם הדואר, ואנו משתדלים לעשות כל שביכולתנו לפתור את הבעיה, גם אם זה אומר לשלוח ספרים נוספים באופן מיידי באמצעות חברת שליחויות.

אבקש שיצרו אתך קשר בכדי לטפל בעניין במהירות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: אשקלון
מאמרים: 395
  ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/יולי/2011 ב- 19:29

היי אלעד תודה על תגובתך המהירה.

אכן הדואר הוא "השליח" אך אני רגיל לשירות של חברת שלוחיות כגון UPS.TNT אביב שיגור וכדומה.
חברה שמכבדת את בעליה, מתקשרת ביום המשלוח ומוודאה עם הלקוח באיזה שעה נוח לו לקבל את הכבודה.
אך לא כך היה הדבר.שכן דואר שליחים אפילו לא יצר איתי קשר והשאיר לי פתק שאני אמור לתאם איתם את שעת המסירה.כמובן שהתקשרתי ואף אחד לא ענה לי שם.דבר שנתן תחושה של חוסר מקצועיות גרידא.
כמובן שאינני בא בשום אופן בטענה כנגד אתר פסיכו. כלקוח ששמע עליכם ורואה רק דברים טובים היה חשוב לי להביא בפניכם את האמת כפי שהיא ואולי תשקלו את המשך הפעילות עם דואר שליחים בפרט ועם דואר ישראל בכלל.
כרגע מי שסובל זה אני שבמקום ללמוד לפסיכומטרי הקרב ובא אני אמור לרדוף אחרי חברת שלוחיות שתספק לי מוצר שקניתי במיטב כספי.

רב תודות
נתנאל.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/יולי/2011 ב- 20:15
נתנאל,
אני מבין שנוצרה בעיה עם המשלוח אליך מכיוון שדואר השליחים באשקלון נסגר ומסתמך על הסניף של אשדוד.
בכל מקרה, זמן המשלוח באתר הינו עד 7 ימי עסקים, ולפי הבנתי הובטח לך שתקבל את הספרים מחר או לכל המאוחר מחרתיים, שזה במסגרת זמן המשלוח המובטח.

שני דברים:
1. הערות מסוג זה ובעיות אישיות עדיף להפנות אלינו ישירות בטלפון או במסר פרטי, ולא בפורום. מכיוון שכבר פרסמת את ההודעה בפורום, ראיתי לנכון לענות לך כאן ולו בכדי שאם מישהו אחר יתקל בבעיה דומה הוא יידע לפנות אלינו ולא להסתבך עם הדואר.
2. והיה והספרים לא יגיעו אליך עד מחרתיים, אנא צור אתנו קשר בטלפון - 077-3010950 ואני מבטיח לך שנדאג להעביר אליך ערכה באופן מיידי, כדי שלא תמתיון יותר ממה שצריך, כפי שהבטחתי בשיחת הטלפון.

אני מקווה שמרגע שתקבל את הספרים תוכל להתרכז בלימוד לבחינה, ואשמח לעזור לך בכל שאלה והתייעצות בפורום.

בהצלחה,

אלעד
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.