פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תעשיה וניהול

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 309
  ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תעשיה וניהול
    פורסם: 24/יולי/2011 ב- 23:58
שלום, רציתי בעבר ללמוד מנהל עסקים אך לאחר בירור שעשיתי עם מספר אנשים שסיימו תואר ראשון במקצוע הבנתי שאין כל כך מה לעשות איתו בתור תואר ראשון והוא רק לידע כללי, מה שכן עדיף ללמוד אותו בתור מקצוע לתור שני(אין מצב    )

לאחר שעשיתי עוד כמה בדיקות בנוגע לבחירת מקצוע הגעתי לנושא של מהנדס תעשיה וניהול. קראתי על זה קצת וזה עניין אותי אבל גם פה יש את הקטע המרתיע שאומרים שאין עבודה ומשכורות נמוכות וראיתי כבר בכמה אתרי אינטרנט שמכנים את המקצוע הזה "מעשיה וטיול". לפי מה שהבנתי המוסד הכי נחשב במקצוע הזה זה הטכניון. מה הדרישות שהם דורשים(פסיכו, בגרות), והאם באמת לא כדאי ללמוד את התואר?

תודה.
לתחילת העמוד
יו-יו הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 43
  ציטוט יו-יו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יולי/2011 ב- 14:46
לגבי הדרישות- תבדוק באתר שלהם
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יולי/2011 ב- 00:38
לגבי המקצוע, בדרך כלל מי שקורא למקצוע מעשיה וטיול זה חברה מהנדסות אחרות...

לגבי תואר, הייתי ממליץ לך לברר על מסלולי הלימוד השונים (התמחות בניהול, התמחות במערכות מידע) ואז להחליט.

לגבי משכורות, אין לך מה לחשוש, המשכורות טובות בעיקר עבור המוכשרים שבין מסיימי התואר.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 26/יולי/2011 ב- 21:48
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2011 ב- 15:07
איך אני יכול לקבל מידע לגבי מסלולי הלימוד השונים? ממה שראיתי באינטרנט פחות או יותר המסלול של המערכות מידע הוא הטוב ביותר.
ומה לגבי מוסד הלימודים? מה עוד בא בחשבון חוץ מהטכניון?

תודה.
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוגוסט/2011 ב- 00:28
טוב אז לאחר שבדקתי עוד קצת מצאתי את המרכז האוניברסיטאי באריאל. דיברתי איתם והיתי מופתע, הם אמרו לי שממוצע הבגרויות שלי מספיק(93) ואם אני אעבור מכינה בפיזיקה אז הם מוכנים לקבל אותי גם בלי פסיכומטרי.
זה נשמע מפתה כי לא צריך לעשות שוב פסיכומטרי אבל אני מפחד שזה לא יהיה חתול בשק כי אם אלו הדרישות אז יכול להיות שרמת המוסד בהתאם. מה אתם אומרים?

תודה.
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוגוסט/2011 ב- 00:49
? יש כאלו שאומרים שלימודי הנדסה כדאי ללמוד רק באוניברסיטה ולא במכללות. האם זה נכון?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוגוסט/2011 ב- 09:26
באופן כללי, כמעט כל דבר עדיף ללמוד באוניברסיטה (למעט מספר מקצועות קטן כמו תקשורת למשל שיש מכללות שנחשבות טובות יותר).

רמת הלימודים גבוהה יותר, ותנאי הקבלה גבוהים יותר, ולכן המעסיקים מעדיפים בוגרי אוניברסיטאות.

זה לא אומר שמי שלומד במכללה לא ימצא עבודה, פשוט יהיה לו קצת יותר קשה, והמשכורת ההתחלתית תהיה קצת יותר נמוכה.

אבל אחרי העבודה הראשונה, מקום הלימודים תופס פחות משקל, ומה שמתחיל להשפיע יותר זה הניסיון המקצועי וההמלצות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוגוסט/2011 ב- 23:56
אני מתעניין גם בתחום הנדל"ן וראיתי את הדבר הבא: http://www.jce.ac.il/category/EzrachitEng_Tech

האם זה חתול בשק? מה האינטרס של המכללה להנדסה בירושלים להחזיק אותי שנתיים ואז להעביר אותי לטכניון ולהעניק לי תעודה של הטכניון(במידה וזו באמת תעודה של הטכניון).
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 00:59
אה, להגיד על הטכניון חתול בשק?!?

גם המכללה להנדסה לא "עובדת" על אנשים ונותנת להם כאילו תעודה של הטכניון. אם זה מה שכתוב שמקבלים - זה התואר שתקבל.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 00:59
דרך אגב, אתה יודע מה המשמעות המילולית של הביטוי חתול בשק?

למה לא אומרים עכבר בשק?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.