פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציות ברמה - עזרה!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
lirona_13 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: בת ים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט lirona_13 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציות ברמה - עזרה!
    פורסם: 02/אוגוסט/2011 ב- 11:34
שלום לכולםSmile
אני ניגשת לפסיכומטרי בפעם השלישית - ל מועד אוקטובר
הציון שלי הוא 710 כרגע ואני צריכה בסביבות 740, עם שאיפה כמובן לציון הגבוה ביותר..
הבעיה שלי היא שפתרתי עד כה המון סימולציות - את כל הסימולציות של גבע ושל לחמן, ואת של המרכז הארצי.
השגתי לפני שבוע סימולציות של חברת EZ WAY ואני מצטערת לומר שהן על הפנים Dead.. הבנת הנקרא קלה מדי ולא מתקרבת לרמה של המרכז הארצי, ישנן אנלוגיות שההקבה ביניהן היא על סמך "מה שזורם בשפה" ולא על סמך ההגיון הפשוט, והפרקים הכמותיים מסודרים בצורה לא נכונה, אין סדר מהקל לקשה - שאלה 7 יכולה להיות השאלה הכי קשה בפרק. השאלות פזורות ורובן קלות למדי, הניסוחים מוזרים ורחוקים מהניסוחים של המרכז הארצי שמיים וארץ.. קטעי האנגלית ארוכים מאוד ולא פרופורציונלים ביחס לפרקי האנגלית של המרכז.
אז עזבתי את המבחנים שלהם ומצאתי את 3 המבחנים של פסיכו שפירסמו פה..

מישהו יכול לתת לי חוות דעת אוביקטיבית על הרמה שלהם? מהתרשמות ראשונית שלי הם נראים בסדר אבל אני לא רוצה סתם להדפיס ולגלות שהם לא טובים..

תודה לכל המשיבים.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוגוסט/2011 ב- 14:11
הרמה של הסימולציות שלנו גבוהה יותר מהמבחן האמיתי.

הבעיה היא שכל הסימולציות של המכונים אינן טובות מספיק (כולל שלנו), מכיוון שלא מדובר במבחן האמיתי, ואין את הכלים של המרכז הארצי לעשות סטטיסטיקות על עשרות אלפי אנשים ועוד כל מיני סיבות.

בשורה התחתונה - סימולציות של מכונים (ושלנו) הן בסדר לתרגול, לא יותר מזה.
עדיף ומומלץ "באופן חמור" לעשות כמה שיותר מבחנים של מאל"ו, ובשאיפה רק מבחנים של מאל"ו.
יש לא מעט כאלה - יש 13 סימולציות שהם פרסמו 5 ב-2009, 5 ב-2010, 2 ב-2011 ואת 17H), אוטוטו מתפרסם עוד מבחן. מעבר לזה יש את האוגדן (עוד 6), ואם צריך אז יש את הלקט הישן 2H-9H (עוד 8 בחינות).

בקיצור - רק מבחנים של המרכז הארצי, ותעזבי אותך מסימולציות שהן חיקוי, וודאי לא לחשב בעזרתן ציון.
ציון זה רק בעזרת המבחנים של מאל"ו, על פי הטבלה הספציפית של כל מבחן שנמצאת בסופו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
lirona_13 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: בת ים
מאמרים: 6
  ציטוט lirona_13 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אוגוסט/2011 ב- 12:19
תודה רבה אלעד =]
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.