פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לאלעד, בנוגע לציון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yoavxh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 52
  ציטוט yoavxh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לאלעד, בנוגע לציון
    פורסם: 04/ספטמבר/2011 ב- 01:17
שלום,
עשיתי סימולציה קצרה בEZway וקיבלתי 581 יש לציין שזו הפעם הראשונה שאני עושה סימולציה.
די חיפפתי ולא קראתי את כל הקטע באנגלית כי לא היה לי כח, אלא חיפשתי את התשובות בריפרוף, גם במתמטיקה היו דברים שלא ידעתי, כי אף פעם לא למדתי לפסיכומטרי ולא עשיתי סימולציה קודם.
האם זה ציון טוב למצבי? (נטול למידה, נטול התנסות, השקעה לא רבה בסימולציה)
נראה לי שאם הייתי לומד טריקים ומשקיע טיפה יותר בסימולציה הייתי עובר את ה700 בקלות..
אז, מה אתה חושב, זה בסדר?
לתחילת העמוד
yoavxh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט yoavxh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ספטמבר/2011 ב- 01:20
דרך אגב, אמר לי חבר שלי שלומד כבר חודש וחצי בקורס, שהכי גבוה שלו היה 578- בסימולציה מלאה, אבל לדעתי הייתי מקבל אותו ציון בסימולציה מלאה כמו בזו אם הייתי משקיע אותו דבר, ויותר אם הייתי טיפה מתאמץ, ואני בלי הכנה בכלל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ספטמבר/2011 ב- 01:23
אם אתה רוצה לקבל הערכה של ציון, אז ראשית תעשה בחינה של המרכז הארצי ולא של איזיוויי או של כל מכון אחר.
שנית, תעשה בחינה ותשקיע. אתה לא חייב לעשות 8 פרקים, מספיק אחד מכל סוג כדי לקבל הערכה גסה איפה אתה נמצא.

בכל מקרה, לשאלתך, ציון כזה הוא מצוין בהתחשב בכך שלא התכוננת כלל לפני כן.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yoavxh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט yoavxh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ספטמבר/2011 ב- 01:34
איך אני מחשב את זה אם אני עושה פרק אחד מכל סוג?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/ספטמבר/2011 ב- 02:11
תכפיל את התוצאה שלו פי 2 ותחשב לפי הטבלה בסוף המבחן.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.