פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ייעוץ-שיפור הכמותי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
RENY הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט RENY ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ייעוץ-שיפור הכמותי
    פורסם: 26/נובמבר/2011 ב- 22:03
היי,

הגעתי לכאן אחרי שאני כבר קצת מתחילה להתייאש מהחלק הכמותי.נבחנתי פעמיים וכרגע אני רוצה לגשת בפעם הלישית במועד דצמבר. הבעיה היא שהמועד הראשון לשני (הראשון היה ב2007 בבית הסםר והשני באפריל האחרון) הציון הכמותי שלי רק התדרדר וכרגע אני תקועה על 7-12 שאלות בכמותי וזה פשוט לא עולה.
ניסיתי לעבור על הבסיס בעזרת הספר שלכם ופתרתי את כולו, זה באמת עזר לי להסיר חלודה אבל איכשהו כשאני עושה פרקים מילוליים על זמן אני עדיין טועה הרבה. ניסיתי לא להתקע על שאלות ולעבור לשאלות שיותר קלות לי אבל גם אז אני לא מספיקה בין 6-7 שאלות בפרק וגם מה שאני כן מספיקה לא יוצא 100 אחוז. החלק המצחיק הוא שאחרי שאני מסתכלת על השאלות כשזה לא על זמן אני כן יודעת תשובות לחלק מהם.
אני כבר לא יודעת מה לעשות כדי להתשפר בפרק הזה, כמה שיותר אני משיקעה ומנסה להבין ככה אני יותר מתבאסת שזה פשוט לא הולך.
אני לא יודעת אם יש לזה פתרון, אבל אולי איזשהו כיוון שיעזור.

תודה רבה:)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/נובמבר/2011 ב- 11:48
קשה לי לתת עצות ספציפיות כי אני לא מכיר אותך לעומק, אבל באופן כללי אם את תקועה ל 7-12 שאלות בכמותי אז יש בעיה בסיסית בהבנה של החומר ושל הנושאים השונים, וכדאי לבדוק איפה בדיוק ועשות עליהם חזרה.
נראה לי שהבעיה היא לא התעכבות או לא התעכבות על שאלות אלא הבנה של החומר והיכולת לפתור את השאלות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.