פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שלום לכם :)

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
hilehman הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 60
  ציטוט hilehman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שלום לכם :)
    פורסם: 09/ינואר/2012 ב- 01:58
היי.
החלטתי ללמוד לפסיכומטרי לבד. יותר מתאים לי, חסכון בכסף ואני מאמין שאצליח. נרשמתי למועד פברואר (כמובן שעברו כמה חודשים בין ההחלטה להרשמה בפועל..) והתחלתי לנסות לגרד ספרים מחברים שסיימו את המבחן (למה לא קניתי? אם כבר בחינם, אז בחינם! :) )
ערב אחד הגעתי, לגמרי במקרה לאתר שלכם. לקח לי כמה ימים לעבור עליו- והבנתי שניצלתי :)
האתר שלכם אדיר! הוא יותר טוב מספרים, כיוון שהרבה יותר נוח לעבוד מולו, עם "טאבים" פתוחים בשאלות / פ. סופי / פ. מלא, וזה גם לא ראה מייאש כמו בספרים של אלפי עמודים... העיצוב וההסברים מצוינים, והכל פשוט מושלם. אגב- ברגעים של מוח מכובה אחרי שעה של פתירת שאלות נורא כיף להיתקל בשאלות/תשובות מבדחות, ויש הרבה כאלה- תודה רבה.
ההפתעה הכי גדולה- הכל בחינם. רק לקחת. ואם זה לא מספיק, יש גם פורום פעיל, ואנשים שעונים לך על שאלות. סתם ככה. בלי שתשלם להם.
אז פשוט רציתי להגיד לכם כל הכבוד. למעשה רק התחלתי ללמוד, אבל כבר עכשיו אני רוצה להביע את התרשמותי מכם ומהאתר.
בעניין החינם- אני מקווה שתישארו כאלה. אני לא יודע ממתי האתר פעיל, אבל לאתרים מסוגכם יש נטייה לראות מספר כניסות מרשים, לעשות אחד ועוד אחד (במקרה שלכם זה אפילו יותר מתבקש...) ולהתחיל לאט לאט לגבות כסף.
בהתחלה זה "השתתפות חד פעמית בהחזקת האתר", ובסוף זה מגיע ל"רוצים את הפתרו המלא לשאלה 24? חמישה שקלים בבקשה."
אני לא יודע מה האינטרס שלכם, והיות שכולנו ישראלים פה- קשה לי להאמין שמדובר באידאולוגיה בלבד. אני לא יודע מה גרם לכם להשקיע שעות במשהו ולא לנסות להרוויח מזה- אבל בכל מקרה: כל הכבוד!
אגב- ראוי לציון גם העובדה שלא דחפתם פרסומות למכון מסוים, ואתם מקפידים לשמור על ייצוג מכובד לכל המכונים.
אז תודה רבה, ויישר כוח. חילכם לאורייתא :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2012 ב- 19:36
שלום הלל,

תודה על הפרגון.
אל תדאג, האתר פעיל כבר שנים והוא חינם (למרות אלפי הגולשים שנכנסים אליו)

למרות הסקפטיות, במקרה שלנו האתר קם פשוט מתוך רצון אמיתי לעזור. גם לאלה שלא יכולים להרשות לעצמם להירשם לקורסים וגם לאלה שכן ופשוט צריכים עזרה נוספת. ככה אנחנו, בלי קשר לפסיכומטרי, אני מניח שזה עניין של חינוך - אתה צריך לפגוש את אמא שלי... :-)

אם תרצה תריץ חיפוש בפורום יש איזו הודעה מלפני כמה שנים על איך הכל התחיל...

בכל מקרה, נשמח לעזור כמה שאפשר,

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
hilehman הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט hilehman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2012 ב- 01:04
תודה..
אם כך- כל הכבוד לכם.
היות שאני חש צורך לשלם לכם, כי אני באמת הולך להשתמש הרבה באתר, החלטתי לקנות את הספר, מה שלא תכננתי. זה אומנם לא ממש ישדרג לך את הרכב (או המנוע.או הגלגלים. או הכיסוי מושב. אבל,הי- אולי תוכל לקנות סוף סוף את האפוד ווהר החדש שכל כך רצית )
ולשאלה- מה ההבדל בין הפסיכו-כיס לשאר הספרים ("ערכה ללימוד עצמי1/2/3 וכו'...). אמנם סתם ככה הייתי מצפה לתשובה בנוסח "הפסיכו כיס לא שווה כלום בלי הערכה עצמית. למעשה, כול הערכות העצמיות. וגם הספר של אמי"ר ממש משפר את הפרק אנגלית", אבל היות שכבר הוכחתם שיושר>כסף אצלכם, השאלה נשאלת..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2012 ב- 01:15
הפסיכו-כיס שווה ביותר בלי קשר לערכה שלנו.
הרבה מאוד תלמידים שלומדים בקורסים קונים רק אותו - הוא מסכם את כל מה שצריך לדעת - כל החוקים, השיטות, הטיפים וכו'.
בכל נושא יש שאלות מייצגות של הסוגים השונים באותו נושא + דרכי פתרון (אם יש יותר מאחת - אז את כולן).

בשורה התחתונה - פשוט ונח.
תעיף מבט על ההמלצות של אנשים שקנו ותתרשם - הן לא מפוברקות... :-)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
hilehman הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט hilehman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2012 ב- 01:33
את זה שהוא טוב הבנתי..השאלה היא מה מה יש ב"ערכת לימוד עצמי" שאין בו? במילים אחרות- האם יש עניין לקנות את ערכת הלימוד העצמי?

אגב- בעודי פותר בתמימות שאלות השלמת משפטים נתקלתי בזה:
באין חוקה, אפשר בנקל, בלחצי המציאות, לחוקק חוקים אנטי דמוקרטיים, שריח מביש נודף מהם בטענה המגוחכת ש"יש להג על היות מדינת ישראל כמדינה יהודית".

אז זה הסוד הגדול של האתר? תעמולה אנטי ציונית במסווה של אתר ללימוד פסיכומטרי? אתם בטח ממומנים ע"י הקרן החדשה. יצא המרצע מן השק! ;)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2012 ב- 01:40
ראשית, הפסיכו כיס הוא חלק מהערכה.
לגבי ההבדל, הערכה ללימוד עצמי כוללת אלפי שאלות לתרגול.
בפסיכו-כיס אין תרגול - יש רק הסברים, זה לא תחליף לתרגול.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.