פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שלוש שאלות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
swimmer הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 38
  ציטוט swimmer ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שלוש שאלות
    פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 17:41
מה שלומכם יש לי מספר שאלות

1)האם יש דבר כזה 0 בחזקת אפס,אם כן למה הוא שווה.
2)מכיוון שאני ניגש חמישה ימים אחרי כולם(מבחן ליקוי למידה) לפסיכו, רציתי לדעת האם המבחן מותאם הוא דומה מאוד למבחן הרגיל, והאם החומר שהמכונים מחלקים לפני המבחן מתאים גם לאלה שנבחנים במותאם,האם המבחן הוא אותו דבר?(אין סיכוי,אבל שאלתי בכל זאת).

SmileSmileSmile
לתחילת העמוד
גיא הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית
פסיכי מתקדם

כתובת: Israel
מאמרים: 95
  ציטוט גיא ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 21:36
לגבי השאלה הראשונה התשובה המקובלת היא "לא מוגדר" 
לגבי השאלה השניה המרכז הארצי לבחינות והערכה נותן אמנם הקלות אולם שואף לשמור על אחידות ברמת המבחן על מנת להיות הוגן כלפי שאר הנבחנים. אני חושב ש"הבית של תמר" עושה קורסים למי שנבחן במותאם אבל לא בטוח.
אתה יכול לקרוא עוד על הקלות בבחינה ובחינה בתנאים מותאים בדף הבית שלנו מצד שמאל .

נערך ע"י גיא - 06/דצמבר/2006 ב- 21:36
טעות לעולם חוזרת
לתחילת העמוד
swimmer הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט swimmer ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 22:28
שלום
אני כבר עושה קורס פסיכומטרי באנקורי.
רק רציתי לדעת עם אתם יודעים מה צפוי לי לקראת המבחן, האם כל המידע שאקבל לפסיכו מהמכון שלי יהיה רלונטי גם למבחן שלי?

תודה מראש.
לתחילת העמוד
שומשום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 27
  ציטוט שומשום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 22:50
אני מאמינה שכן למה לא?!       Cry
לתחילת העמוד
מישמיש הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 4
  ציטוט מישמיש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 22:54
זה נראה ששומשום מדבר\ת סתם שטויות   מאיפה הוא\היא יודע\ת   אגב זה בן או בתOuch
לתחילת העמוד
שומשום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שומשום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 22:55
בת שלרוב לא מדברת שטויות Disapprove
לתחילת העמוד
מישמיש הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט מישמיש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 22:57
טוב לא התכוונתי להתחיל איתך פשוט השם שלנו דומה...Broken Heart
לתחילת העמוד
שומשום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שומשום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 22:59
למה עשית שם דומה??? Pig
לתחילת העמוד
מישמיש הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט מישמיש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 23:02
כי זה שם יפהTongue
אז את רוצה לבוא הביתה?
לתחילת העמוד
שומשום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שומשום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 23:05
לא אין לי כח אתה משווווווווווווווווווגע!!!!!!    Pinch
לתחילת העמוד
שומשום הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שומשום ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2006 ב- 23:10
אנלא אוהבת מישמישים בעההההההה Pinch
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2006 ב- 02:28
swimmer
רוב החומר שתקבל מהמכון שלך רלוונטי למבחן.
חלק החומר לא רלוונטי, וכך זה גם בחלק מהמכונים האחרים, ממספר סיבות:
1. בפסיכומטרי יש "מיקוד", כמו בבגרות. הבעיה היא שלא מגלים לנו אותו, ולכן לא ניתן לדעת מה יהיה במבחן ומה לא, ולכן מלמדים יותר חומר מאשר יהיה בבחינה עצמה.
2. המכונים לא מעדכנים את הספרים שלהם בצורה שוטפת, וחלק מהחומר שמצוי שם אינו רלוונטי יותר לבחינה.
אבל גם מ"עדכון יתר" צריך להיזהר.
היי קיו החליטו שהם לא מלמדים את נושא שאלות שקרנים יותר בקורס בטענה שנושא זה אינו מופיע בבחינות, אולם בשנה האחרונה הוא כבר הופיע מספר פעמים, כולל במועד האחרון...
3. יש נושאים בהם מלמדים אתכם יותר מידי, או מלמדים שאלות שלא יהיו (ולפעמים מעולם לא היו) בבחינה, מכיוון שיש שיטה מגניבה לפתור אותן. מבחינתם זה שיווקי.

אתה בחרת ללמוד באנקורי מסיבות שלך.
אני מניח שאתה יודע שהקורס אינו ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא כיום, וכך גם חומר הלימוד שלהם.
עם זאת, לו אני היום במקומך, הייתי מחפש את הקורס הזול ביותר שניתן למצוא (ברמה סבירה), גם אם הוא קצת פחות טוב, כי בדרך כלל ההבדל לא מצדיק את ההפרשים במחיר.
אבל זה אני. לכל אחד מתאים משהו אחר.

בשורה התחתונה - אל תסתפק בחומר מהמכון, נסה להשיג חומר תגול נוסף, אם מהאתר או ממקורות אחרים.
ולגבי נושאים שונים שאינך בטוח לגביהם - שאל אותנו כאן עד כמה הם מופיעים או לא מופיעים בבחינות.

את דעתי לגבי היגיון צורני / לוגיקה כבר אמרתי באחת התגובות אתמול.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
swimmer הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט swimmer ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2006 ב- 09:52
מה היה דעתך לגבי הגיון צורני
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2006 ב- 23:57
http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=754&KW=%EE%E9%EC%E5%EC%E9&PID=3769#3769
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.