פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אוגדן 17H שאלה 15 תרגיל 2

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ינוב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 102
  ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אוגדן 17H שאלה 15 תרגיל 2
    פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 13:34
אף אחת מהתשובות אינה לוגית, גם התשובה הכביכול נכונה...

אינני מבין מדוע אנשים מתעניינים תמיד ביסודות האוטוביוגרפיים שבספרים. אפשר ליהנות מספר גם בלי להכיר את פרטי חייו של הסופר, גם אם לעתים הם קשורים למסר הטמון בספריו. לכן, אאסוף מידע על תולדות חייו של סופר רק אם הדבר הכרחי לשם הבנת יצירתו לעומקה.

לפי החלק הראשון של המשפט מי שכותב את המשפט לא רואה צורך בהכרת פרטי חייו של הסופר _גם אם_ הם קשורים למסר הטמון בספריו, והחלק השני של המשפט אומר שהוא יאסוף מידע אם הדבר הכרחי לשם הבנת יצירתו של הסופר לעומקה.

גם אם היה קשר לוגי כלשהוא בין שני חלקי המשפט הזה (ואין), הוא היה חלש מאוד.

האם במצב כזה עליי פשוט לבחור את המשפט הכי פחות מטומטם? זה לא רציני שזה יהיה במבחן פסיכומטרי.

ושאלה נוספת - חוסה זה מישהו שנמצא במקום בטוח או מישהו שמספק מקום בטוח? אם התשובה הנכונה היא הראשונה אז איך קוראים לבן אדם שמספק מקום מבטחים? חס?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 13:57
אני לא רואה שום בעיה במשפט כפי שהוא כתוב - הוא מאוד הגיוני בעיניי.

חוסה זה מי שנמצא במקום מחסה, או במוסד טיפולי.
מי שמספק מקום מבטחים - אין לזה שם מהשורש של חוסה. חס זה מרחם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 22:24
איפה ההיגיון במשפט? לפי מה שהוא אומר אפשר להנות מספר גם בלי לדעת על הסופר גם אם הדבר מכיל בתוכו מסרים על הספר ומשפט אחר כך נאמר שלכן הוא יבדוק פרטים על סופר רק אם הדבר משפיע על הבנת עומקו של ספר
לתחילת העמוד
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 22:52
אפילו בפתרונות לאוגדן של ניב רווח לא טורחים להסביר למה התשובה הזו נכונה, הם פשוט מסבירים למה כל שאר התשובות לא נכונות. הם לא יודעים בעצמם. אני חושב שגם אתה לא. זה לא בסדר, צריכים לפסול את כל הבחינה הזאת ולהוציא אחת חדשה.

נערך ע"י Itakmar - 02/אפריל/2012 ב- 22:53
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 23:44
אין לי שום בעיה להסביר למה התשובה הזו נכונה, ועבור תלמיד ראוי, גם הייתי עושה זאת בשמחה.
החוצפה שלך הולכת וגדלה, אני מאחל לך הצלחה בחיים ומבקש שלא תשאיר יותר הודעות בפורום.
דרך אגב, שלח לנו את הכתובת שלך כדי שנוכל לשלוח לך החזר על מה ששילמת עבור השימוש באתר...

הייתי ממליץ גם סדנת נימוס והכרת תודה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 23:49
סליחה, אני מתנצל אם הייתי חצוף.
לחץ פועל על אנשים בדרכים שונות, אל תשכח שבעוד יומיים אני ניצב מול מבחן שיקבע את העתיד האקדמאי שלי, זה לא דבר פשוט. אני מבקש שתנהג בהבנה ולא תסלק אותי מהאתר, לא עכשיו כשאני צריך את התמיכה הנפשית של פסיכו יותר מכל דבר אחר. אם לא עבורי אז עבור הילדים העתידיים שלי, שאאלץ לפרנס בתור עובד מקדונלדס אם אכשל בפסיכומטרי... אני לא מתכוון להתחיל קריירה אקדמאית בשום מקצוע אחר מהמקצוע שאני רוצה.

עכשיו, אפשר בבקשה הסבר, מורי היקר? אם לא אבין את המשפט הזה אני אאבד נקודות במבחן וזה יכול להיות ההבדל בין קריירה מוצלחת למשפחה מורעבת.

תודה ושוב סליחה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2012 ב- 02:38
משפחה מורעבת?
שמעתי שבמקדונלדס העובדים מקבלים הנחה...

לא חסמתי לך את המשתמש, אבל עזרה ממני כבר לא תקבל.
אולי תלמד לחשוב לפני שאתה מדבר/כותב, ותבין שסליחה לא תמיד מחזירה מצב לקדמותו. אם זו היתה הודעה אחת, מילא. אני חושב שהייתי סבלני מספיק.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.