פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

רמת מבחני האוגדן

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
galnavon הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט galnavon ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: רמת מבחני האוגדן
    פורסם: 24/יוני/2012 ב- 08:08
בהמלצת אנשים מהפורום באתר רכשתי את האוגדן של המרכז הארצי (10H-15H) ואני מתרגל ממנו סימולציות.

לכל מבחן אני מוסיף עוד 2 פרקים אקראיים מאחת הבחינות האחרונות שפורסמו באינטרנט.
מאחר שאני לומד לבד לא יצא לי לעשות סימולציה של מכון. אני רק מתרגל מספרים שיש לי של מכונים אחרים, ושם אני לא מחשב ציונים. לפעמים הולך לי בפרקים שם טוב ולפעמים פחות. אבל במבחנים של המרכז ובמיוחד בבחינות שבאוגדן הולך לי טוב כמעט תמיד, ומאחר שלבחינות באוגדן אני מחשב ציון אני רואה ציונים יפים. עכשיו רציתי לשאול אם אולי אני קצת שאנן או מתרגל ברמה קלה מדי לדעתכם. מפחיד אותי שאולי החומרים בספרים הולכים לפי השיטה של "קשה באימונים קל בקרב" ואני מתרגל רמה שאולי היא אפילו קלה יותר מהבחינה עצמה.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2012 ב- 19:31
הרמה בחלק מהספרים לא תואמת את הבחינה.
כדי להעריך ציון יש לך את המבחנים של המרכז הארצי - כל המבחנים שהיו בכל השנים האחרונות הם טובים להערכת ציון. גם הבחינות באוגדן טובות לתרגול, רק צריך לקחת בחשבון שהציון שמקבלים בהן גבוה במעט מהמבחן האמיתי.
לתחילת העמוד
עודד מנשק42 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 23
  ציטוט עודד מנשק42 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2012 ב- 19:04
חוץ מ-14 ו15 ן-17 H שהם, לפחות לי, היו קשים יותר מרובם המוחלט של בחינות האמת שפורסמו בשנים האחרונות.(14H אולי לא קשה יותר)

נערך ע"י עודד מנשק42 - 25/יוני/2012 ב- 19:05
לתחילת העמוד
joshgeller הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט joshgeller ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יוני/2012 ב- 13:56

שלום לכולם 17H הוא ברמה של בחינה אמתית?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יוני/2012 ב- 15:03
כן
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.