פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מחפש קצת מידע ללימוד...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
יוספי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 32
  ציטוט יוספי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מחפש קצת מידע ללימוד...
    פורסם: 16/יולי/2012 ב- 13:18
שלום לכולם,במסגרת גישושי הראשונים לבדיקת לימוד פסיכומטרי לבד הגעתי לכאן
התאריך המיועד שלי לתחילת לימודים הוא עוד שנתיים!
זה אומר ב 2014, כמו שהבנתי אם כך אצטרך להירשם בתחילת 2014 כך שאת הפסיכומטרי אצטרך לעשות גג עד פבואר/אפריל 2014, מה שמשאיר גג שנה וחצי
המטרה שלי היא לימוד עצמי,עיינתי באתר וראיתי תוכנית של 11 שבועות לימוד של 4-5 פעמים בשבוע של 3-4 שעות כל פעם(למה רשום בהקדמה 16 שבועות אם יש לו"ז ל 11)
בכל מקרה.. לא יהיה לי כזה זמן לכן אני רוצה לפרוס את הלימוד על פני הרבה זמן ולהשקיע קצת כל פעם
יהיה לי באמצע הלימוד חודש שבו אני כן יוכל להשקיע גם 6 שעות ביום אבל סתם ככה אוכל להשקיע חצי שעה ביום בממוצע

עכשיו...אני מבין שחובה לקנות ספרים?או שניתן לתרגל רק באמצעות האינטרנט בצורה טובה?(או לקחת ספרים שחברים שלי קיבלו מהקורסים שלהם?)? כי ראיתי את הספרים http://psycho.co.il/shop/itemdetails.aspx?itemId=10
מה אתם אומרים? מומלץ לקחת ספרים מקורסים אחרים?או להתבסס על האינטרנט בלבד?(מישהו טען שכל הטריקים והבסיס נמצא באינטרנט,והספרים זה רק תירגול ככה שלא אמור להיות הבדל בין הספרים בסוף אם השימוש שלהם רק לתירגול)

ולשאלה הכי חשובה...איך אני יעשה את הלימוד שלי?
אם אני ניגש נגיד עוד שנה למבחן,האם צפויים עוד שינויים בבחינה עצמה בזמן הקרוב(מודיעים עליהם הרבה מראש?) וגם אם כן איך מומלץ לי להתחיל ללמוד? נגיד בחודשיים הקרובים ללמוד את כל המילים באנגלית /בעיברית או שנתחיל לאט לאט את מתמטיקה -זכרו יש לי משהו כמו חצי שעה ביום נגיד ויהיה לי באמצע איזה חודש שלם ככה פנוי....
-אשמח לקצת כיוונים חברים

תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2012 ב- 19:54
היי יוספי,

לגבי הלו"ז - התכנית באתר משאירה לך זמן למרתון - 5 שבועות לחזרות ולסימולציות, ולכן ההבדל בין 11 ל-16 שבועות. היא גם מאפשרת למי שיש לו רק 14 שבועות לדוגמה ללמוד מאותה תכנית, רק יהיו לו בסוף 3 שבועות למרתון ולא 5.

לגבי לימוד מהאינטרנט / מספרים, תקרא כאן: (קצת ארוך, אבל שווה לקרוא)

http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=8205

לגבי לימודים - מומלץ להתחיל מהבסיס המתמטי ולימוד מילים.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 16/יולי/2012 ב- 19:55
לתחילת העמוד
יוספי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט יוספי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2012 ב- 22:40
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

היי יוספי,

לגבי הלו"ז - התכנית באתר משאירה לך זמן למרתון - 5 שבועות לחזרות ולסימולציות, ולכן ההבדל בין 11 ל-16 שבועות. היא גם מאפשרת למי שיש לו רק 14 שבועות לדוגמה ללמוד מאותה תכנית, רק יהיו לו בסוף 3 שבועות למרתון ולא 5.

לגבי לימוד מהאינטרנט / מספרים, תקרא כאן: (קצת ארוך, אבל שווה לקרוא)

http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=8205

לגבי לימודים - מומלץ להתחיל מהבסיס המתמטי ולימוד מילים.

אוקי
ואם עכשיו ניגע בי אישית
אם יש לי מעכשיו נגיד שנה ללמוד-האם צפויים שינויים בבחינה עצמה?
זה אומר שלא כדאי לי לקנות ספרים עכשיו...כי כמו שאמרתי אני הולך ללמוד במשך שנה איזה חצי שעה ביום אז איך כדאי לעשות זאת...
יש דברים שבטוח יופיעו בעוד שנה?(שנה וחודשיים גג אני אגש)?
כדאי לי לעבור וללמוד את כל המילים בעיברית ובאנגלית? ואז שיגיע איזה חצי שנה לפני המועד להתחיל מתמטיקה וכו'
אשמח להמלצה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2012 ב- 22:43
בבחינה לא צפויים שינויים בשנים הקרובות.

המבחן השתנה עכשיו, אחרי קרוב ל-20 שנה שהוא לא השתנה כלל (מאז אוקטובר 1990 שירד ידע כללי, סדרות, צורות וכדומה).

כל הדיבורים האלה על זה שהמבחן משתנה כל הזמן זה רק שיווק כדי לגרום לכם להילחץ ולהרשם לקורסים. ת'כלס, המבחן הוא אותו מבחן כבר שנים, ועכשיו, אחרי השינוי הוא יישאר אותו מבחן שנים.

הייתי מציע רק דבר אחד - להיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לשאלות הסקה בפרק המילולי. אלה שאלות חדשות שכרגע אף אחד לא יודע בדיוק איך הן ייראו, ובמהלך השנה הקרובה נדע יותר מכיוון שנראה מבחנים שפורסמו.
לתחילת העמוד
יוספי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט יוספי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2012 ב- 22:45
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

בבחינה לא צפויים שינויים בשנים הקרובות.

המבחן השתנה עכשיו, אחרי קרוב ל-20 שנה שהוא לא השתנה כלל (מאז אוקטובר 1990 שירד ידע כללי, סדרות, צורות וכדומה).

כל הדיבורים האלה על זה שהמבחן משתנה כל הזמן זה רק שיווק כדי לגרום לכם להילחץ ולהרשם לקורסים. ת'כלס, המבחן הוא אותו מבחן כבר שנים, ועכשיו, אחרי השינוי הוא יישאר אותו מבחן שנים.

הייתי מציע רק דבר אחד - להיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לשאלות הסקה בפרק המילולי. אלה שאלות חדשות שכרגע אף אחד לא יודע בדיוק איך הן ייראו, ובמהלך השנה הקרובה נדע יותר מכיוון שנראה מבחנים שפורסמו.

זה אומר שמתוך ארסנל הספרים שיש לכם בסוג 1 ,מה מתוכם עלול להשתנות? (אם אגש כמו שאמרתי עוד שנה ומשהו...?)הרי יהיה לכם ניסיון יותר רחב בבחינה החדשה אחרי שיהיה עוד פסיכומטרי 1 או  2(כמו שהבנתי עכשיו הספרים החדשים מודפסים...)

והאם תוכל להמליץ לי על דרך לימווד?בהתאם לזמן שלי...? שהזמן הוא בערך חצי שעה כל יום...בשבתות אני מאמין שיהיה אפשר להשקיע גם שעתיים(בלי לכתוב)
באמצע יהיה חודש שאני יוכל להשקיע בו כמו שצריך... ואחר כך יהיה עוד איזה שבועיים גם ממש פנויים
השאלה איך אני עושה את הלימוד הזה(דרך הספרים שלכם לדוגמא) על פני זמן כ"כ ארוך...אבל שיהיה יעיל
חשבתי להתחיל כבר עכשיו לקרוא ספרים באנגלית לאט לאט כל יום(לשפר את האנגלית שזה מאוד חשוב ככה הבנתי)....
אבל מה עוד?זה אומר האם לעבור בחצי שעה-20 דקות יום  האלה על מילים בעיברית,וככה במשך חודש (חודשיים)נגיד לגמור את כל המילים שצריך...ואז לעשות חודשיים של ריענון ולגמור את כל נושא המתמטיקה(עדיין להמשיך עם המילים כדי לזכור)  ואז עוד חודשיים של נושא אחר?
אשמח לקצת עזרה ממך

נערך ע"י יוספי - 16/יולי/2012 ב- 23:07
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2012 ב- 23:59
הדבר היחיד שישתנה זה כפי שכתבתי - שאלות הסקה והבנה, וגם אז מדובר בתוספת של 20-30 שאלות לספר מתוך כ-1,200...

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/יולי/2012 ב- 00:00
כדי לעבוד במקביל ולא בטור.
תלמד קצת מכל דבר. לא צריך לסיים עם נושא כדי לעבור לנושא אחר.
לתחילת העמוד
יוספי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט יוספי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/יולי/2012 ב- 02:32
איך אפשר ב 20-30 דקות ביום לעבוד במקביל?
ראיתי שיש לכם 2000 מילים במילון העיברי(כמה באנגלי?) אז כל יום אלמד כמה מילים עד שאגמור את המילון העיברי והאנגלי...ואז אני יודע שחלק סיימתי
אחרי זה נתחיל לבדוק את המתמטיקה(0ראיתי שרוב מוחלט של החומר שם אני יודע) ואז נעבור לשאר,לא?
בנוסף,עד כמה חשובה רמת הקריאה באנגלית(עשיתי 5 יח"ל קיבלתי 88 זה היה לפני שנתיים אומנם) אבל עד איזה רמת קריאה "מומלץ" להגיע... אני יכול לקרוא במשך כל השנה ספרים
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.