פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספרים ותירגול?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mynahmias הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: השרון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 17
  ציטוט mynahmias ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2012 ב- 14:23
היי אלעד,
בספטמבר אגש לפסיכו השלישי שלי ( בתקווה לעבור את סף 750 ) . לפני כחודשיים רכשתי מאחד המכונים המובילים ערכה שלמה ללמידה עצמית . אני נמצא כבר ממש לקראת סיום הערכה (  "טוחן את תרגילים בכמויות ") .
כמה שאלות לי אלייך ..
כתוספת חומר הזמנתי את ספרייך פסיכו כיס , מילולית (חדש)  וספר נוסף בכמותי . האם שילוב חומרים הוא מהלך נכון ? לגבי שאלות ההגיון שכרגע מופיעות בספרייך הן לפי גרסה חדשה/ ישנה ? האם לדעתך נכון לפתור כמויות כאלה  של תרגילים ?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2012 ב- 14:41
כדאי לפתור כמה שיותר שאלות, במיוחד אם רוצים ציון כל כך גבוה.

אני ממליץ גם לפתור כמה שיותר מבחנים של המרכז הארצי - גם מבחנים במתכונת הישנה - השאלות הן און שאלות, מה שהשתנה זה בעיקר המבנה, וגם בקטנה.
בספר המילולי יש גם שאלות במתכונת הישנה וגם במתכונת החדשה, ואנחנו ממתינים בסבלנות למרכז הארצי שיפרסם עוד בחינות במתכונת החדשה כדי להוסיף ולעדכן שאלות נוספות.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2012 ב- 14:42
חשוב לשים לב להערות בפסיכו-כיס לגבי שאלות שלא קיימות בבחינה - יש הרבה שאלות כאלה בהרבה ספרים, וכדאי לא לבזבז עליהן זמן סתם.

לתחילת העמוד
lirona_13 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: בת ים
מאמרים: 6
  ציטוט lirona_13 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2012 ב- 14:48
היי אלעד
המרכז הארצי באמת אמור לפרסם עוד בחינות במתכונת החדשה או שאתה מתכוון לנוסחי הבחינות שיתפרסמו אחרי שייערכו כבר הבחינות ויהיו ציונים באתר?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2012 ב- 18:31
היה אמור לפרסם בחינות נוספות וכעת הם אומרים שזה ייקח זמן...
לתחילת העמוד
lirona_13 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: בת ים
מאמרים: 6
  ציטוט lirona_13 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ספטמבר/2012 ב- 11:53
לידיעת חברי הפורום ומנהליו
כרגע קיבלתי טלפון מהמרכז הארצי בעקבות הודעה ששלחתי להם בבקשה לפרסם עוד סימולציות לתרגול מלבד PSH1
הנציגה אמרה שהם לא יפרסמו עוד בחינות כי הם לא מאמינים שזה מה שיביא את הנבחנים להצלחה.

בהצלחה לכולם
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ספטמבר/2012 ב- 12:43
כן, אנחנו יודעים.

אין גבול לציניות ולחוצפה של המרכז...
לתחילת העמוד
liorrr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: עפולה
מאמרים: 24
  ציטוט liorrr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/ספטמבר/2012 ב- 12:04
היי אלעד,
אני ניגשת עוד שלושה שבועות למבחן ולמדתי מהספרים שלכם אותם קניתי לפני שלושה חודשים בערך.
יותר מטריד אותי הפרק הכמותי והעובדה שהוצאתם עכשיו גרסה חדשה בעלת שני ספרים. האם התרגול שעשיתי מהספר הישן מספיק טוב?
תודה רבה
ליאור
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/ספטמבר/2012 ב- 15:57
היי ליאור,
התרגול שעשית מצוין, ואלפים התכוננות בעזרתו למבחנים בשנים קודמות.
למרות זאת, הוצאנו מהדורה חדשה והוספנו לא מעט תרגול, וגם כעת אנחנו ממשיכים לפתח ומתישהו בעתיד תהיה עוד מהדורה חדשה, ועוד אחת ועוד אחת...

אם אין לך בעיה של מחסור בתרגול, אז הכל בסדר. אם את רוצה תרגול נוסף, אז את יכולה לקחת רק את הספר אלגברה ותרשימים (שבו נעשו מירב השינויים והתוספות) - אמנם חלק ממנו כבר מופיע בספר שלך, אבל חלק גדול (לדעתי הרבה מעל 50%) הוא חומר חדש.
לתחילת העמוד
פירדיבת הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט פירדיבת ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוקטובר/2012 ב- 20:27
היי

אני ניגשת למועד פברואר ורציתי לשאול אם אני יכולה לקנות את הספרים עכשיו או שתהיה מהדורה חדשה ?
אם עדיף ללמוד מהאתר מבלי לקנות את הספרים כלומר האם קיימת חפיפה בניהם?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוקטובר/2012 ב- 21:00
את יכולה לקנות את הספרים - הם מעודכנים למתכונת החדשה וכמובן גם למועד פברואר.
לתחילת העמוד
לומד לבד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 4
  ציטוט לומד לבד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/נובמבר/2012 ב- 20:43
היי אלעד,

אני מעוניין להתחיל בלמידה עצמית לקראת מבחן הפסיכומטרי במועד אפריל. לפני קניית ערכת ספרים ללימוד עצמי ברצוני לבדוק את כל האפשרויות העומדות בפניי.

1. האם אתה ממליץ על קניית חבילה של "אחד על אחד", הכוללת 7 ספרים, 7 סימולציות ו-3 שעות יחד עם מורה פרטי?

2. האם אתה ממליץ על קניית ערכת הלימוד העצמי "ניב רווח פסיכומטרי", או על קניית ערכות הספרים (לא לימוד עצמי) של קורסי ההכנה השונים?

3. אילו עוד ערכות לימוד עצמי (שלא נכתבו ע"י קורסי הכנה לפסיכומטרי) אוכל לרכוש?

4. על פי הצגתה בפורום, ערכת הלימוד של פסיכו נראית מעולה. היכן אוכל לקרוא חוות דעת נוספות או ביקורות על הערכה?

תודה
לתחילת העמוד
לומד לבד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט לומד לבד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/נובמבר/2012 ב- 20:50
בנוסף, האם ערכת הלימוד של פסיכו כוללת הכוונה וטיפים לפתירת השאלות בצורה היעילה והטובה ביותר (מסוג ההכוונה שמקבלים בקורס הכנה לפסיכומטרי)?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/נובמבר/2012 ב- 21:57
קצת מוזר לשאול אותי אם אני ממליץ על ערכות מתחרות... :-)

ולמרות זאת, אני תמיד משתדל לומר את מה שאני חושב ומאמין בו, גם במקרים בהם זה הביא לכך שאנשים לא קנו בסוף ספרים שלנו (למשל, אם היית אומר שכבר יש לך ספרים יד שניה הייתי ממליץ לך על הפסיכו כיס, ורק אם תצטרך עוד תרגול אז תקנה ספרים בודדים, למרות שהערכה שלנו ככלל טובה יותר מהספרים שאצלך)

ולתכלס -

אין עוד ערכות שלא נכתבו על ידי מכון - אנחנו הגוף היחידי שהעבודה שלו היא לכתוב ספרי לימוד לפסיכומטרי, וזה מתבטא באופן מובהק באיכות הספרים - איכות ההסברים ואיכות השאלות (שתואמות את המבחן הרבה יותר ממה שקיים בספרים אחרים). כמעט בכל הספרים האחרים יש הרבה שאלות ושיטות שאינן רלוונטיות לבחינה, ובפועל מבזבזות את הזמן ומקשות על הלימוד - והציון יהיה בהתאם.

ישנם מספר מכוני פסיכומטרי שקונים מאיתנו את הספרים, ולפי סטטיסטיקות שעשינו, כאשר הם החלו להשתמש בספרים החדשים שלנו הציון הממוצע של התלמידים שלהם עלה בלמעלה מ-30 נקודות! את האמת, זה הפתיע גם אותי. היה לי ברור שחומר תואם יותר יהיה טוב יותר, אבל חשבתי שבפער הרבה יותר קטן. מסתבר שלא...

זה ארוך מידי להסביר אילו הבדלים יש, מהם חוסר ההתאמות שיש בספרים אחרים וממה הם נובעים, ואם תרצה - תוכל להתקשר למשרד ואסביר לך בטלפון, או לחרוש את הפורום בחיפושים ולמצוא הרבה תגובות בנושא.
בניסיון לתמצת את זה לשני משפטים - בניגוד אלינו, ספרי המכונים נכתבו טלאי על טלאי לאורך שנים, על ידי עשרות מדריכים, רובם המכריע סטודנטים שלימדו שנה-שנתיים-שלוש, וההיכרות שלהם עם המבחן פשוט אינה מעמיקה מספיק. אנחנו לא סטודנטים שמכירים את המבחן ממערך השיעור שקבלנו בקורס המדריכים - העבודה שלנו היא כתיבת ספרים ורמת ההיכרות עם המבחן והמקצועיות גבוהה בהרבה.

לגבי המלצות - יש עמוד המלצות בחנות באתר, ויש בה גם קישורים לפורום כדי שתראה שההמלצות אכן אמיתיות. וזה רק חלק קטן מההמלצות שמגיעות אלינו מתלמידים.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 21/נובמבר/2012 ב- 22:40
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לומד לבד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט לומד לבד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/נובמבר/2012 ב- 08:23
היי אלעד, תודה על המענה המהיר.

יש לי את המוטיבציה ואת המשמעת העצמית בשביל ללמוד לבד. אני גם רוצה להוציא בפסיכומטרי את הציון הכי גבוה שאני יכול.

האם ללכת לקורס פסיכומטרי יגדיל את הסיכויים שלי להצליח?

מה אני מקבל בקורס הכנה לפסיכומטרי, שאני לא יכול לעשות בעצמי? תכלס מה ההבדל בין קורס ובין לימוד עצמי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/נובמבר/2012 ב- 12:22
לתלמידים חלשים, שקשה להם ללמוד לבד - קורס זה דבר טוב. יש מישהו שמסביר להם דברים שהם מפחדים לנסות ללמוד לבד.
לתלמידים חזקים יותר, אני חושב שקורס אפילו פוגע בציון... אין שום דבר שמלמדים בקורס שלא תוכל ללמוד לבד, אבל בקורס יש 2 חסרונות עקריים:
1. אתה מבזבז המון זמן - המורה צריך להסביר ולענות לכל שאלה בכיתה של כל תלמיד ״חלש״, כשאתה ברוב המקרים כבר הבנת ב-5 דקות.
בנוסף, המורה חייב לעבור על כל הנושאים ולהקדיש לכולם זמן מסוים, כשאתה באופן אישי כבר יודע 70% מהדברים, או יכול ללמוד אותם לבד תיק תק (אתה באמת צריך לבזבז עכשיו 4 שעורים על החוקים בגיאומטריה?)

2. התאמה למבחן - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, אתה תלמד ותתרגל בקורס הרבה דברים לא רלוונטיים למבחן. דרך אגב, לימוד עצמי מהספרים של אותו קורס לא יפתור את הבעיה, כי השאלות הללו נמצאות גם שם כמובן.

בשורה התחתונה - לתלמיד חזק עדיף לימוד עצמי, והכי טוב זה לעשות את זה מהספרים המתאימים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.