פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אוצר מילים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אליה שלי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: אי שם ברחבי הארץ
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט אליה שלי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אוצר מילים
    פורסם: 24/יולי/2012 ב- 14:08
יש דרך נורמלית קלה פשוטה נחמדה ידדותית לסביבה לזכור 7000 מילים באנגלית?
אני על סף ייאוש והתחלתי לחשוב אולי כדאי לי לוותר על הפרק באנגלית ולהתמקד בכמותי ובמילולי. יודעת שזה טיפשי אבל מיואשת. מה עושים? עד כמה זה ייפגע בי??
 Ouch
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2012 ב- 14:54
לא כדאי לוותר על האנגלית, ומצד שני, לא צריך לזכור 7000 מילים...

תלמדי כמה שאתה יכולה, ותתחילי מהמילים החשובות והנפוצות יותר.

אם את משתמשת במילון שלנו - פשוט תלמדי לפי הסדר - ביחידות הראשונות יש את המילים הכי נפוצות, וככל שעולים במספר היחידה המילים פחות ופחות חשובות.

לתחילת העמוד
אליה שלי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט אליה שלי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2012 ב- 17:26
היי
כמו שאמרתי לפני נרשמתי לקורס אבל משום מה כל פעם שאני נכנסת לאתר שלכם אני רוצה לקנות את כל הספרים שלכם, ללמוד דרכם ולהיות רגועה. ת'כלס נראה שאתם מבינים עיניין Wink ועושים הכל על מנת ל'פשט' את העיניין עד כמה שאפשרי.
השאלה היא, אם אני קונה את הספרים שלכם שבאמת צריך. לא תרגולים, לא הכנה לתרגול ולא בסיס לתרגול. ספרי לימוד לכל הנושאים, חיבור, כמותי, מילולי אנגלית. (ואולי גם המילון כיס) כמה כל התעגנוג הזה יעלה לי?

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יולי/2012 ב- 18:25
קני רק את הפסיכו-כיס - יש בו הכל, וה"תענוג" יעלה רק 69 (כולל המשלוח), 59 אם את באה לקחת :-)

לתחילת העמוד
אליה שלי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט אליה שלי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יולי/2012 ב- 10:25
אני רוצה להבין, בפסיכו כיס יש את כל המילים שצריך ללמוד באנגלית ועברית? את החומר הכמותי וגם את נושא החיבור?
אם כן תשלח לי את הפרטים של החשבון שלך בהודעה פרטית או בהודעה לפלאפון/מייל (האוזנייה של הפאלפון שלי לא תקינה לכן אני לא מתקשרת) ואני אעשה לך העברה בנקאית על 2 הספרים. הספר הזה והספר רענון יסודות.
תודה !
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יולי/2012 ב- 16:13
בפסיכו-כיס יש את כל ההסברים של כל החומר - מילולי, אנגלית וכמותי (כולל חיבור כולל הכל)

אין בו מילים - מילים יש במילון - זה לבד ספר בפני עצמו.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .205 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.