פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הסברים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רימה רבינר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט רימה רבינר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הסברים
    פורסם: 16/אוגוסט/2012 ב- 17:04
שלום!

רכשתי מכם לאחרונה את הספרים הבאים:
חשיבה מילולית לבחינה הפסיכומטרית     
אלגברה ותרשימים     
גיאומטריה ובעיות     
פסיכו-כיס כל הפסיכומטרי בכף ידך

הבעיה שלי היא שלא מצאתי הסברים מפורטים לפתרון הבעיות המופיעות בספרים. הספרים (למעט הפרק של כתיבת החיבור בו מוצע הסבר ארוך ומפורט) הם למעשה ספרי תרגולים על גבי תרגולים.

האם יש משהו שאני מפספסת?
גם בספר הפסיכו - כיס אין ממש הסבר לפתרון שאלות

אתן דוגמא כדי להמחיש את הבעיה שלי:
בספר אלגברה ותרשימים, הפרק הראשון הוא מבוא לאלגברה פסיכומטרית ובתשובות לשאלה הראשונה מופיע ערך מוחלט. טרם הספקתי לקרוא את כל ספר הפסיכו-כיס, אך עד כה לא הגעתי לפרק המתייחס לערך מוחלט. גם בהסברים המוצעים באתר תחת הלשונית -הסברים אלגברה - אין הסבר לפתרון שאלה זו.

האם מלבד קריאת הפיתרון המוצע בספר לא אמצא עוד הסברים לפתרון השאלה?      
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוגוסט/2012 ב- 18:36
ההסברים בערכה שלנו נמצאים בפסיכו-כיס, ויש בו הסברים לכל הדברים, כולל ערך מוחלט שציינת.

הפרק "מבוא לאלגברה פסיכומטרית" הוא פרק חדש שהוספנו לספר, והמטרה שלו היא "להכניס" אתכם לאט לאט לתוך החשיבה שעומדת מאחורי שאלות פסיכומטריות. לכן, הוא כולל הרבה שאלות מסוגים שונים - גם שברים, גם ביטויים, גם חלוקה וכו', אך ברמה מאוד מאוד פשטנית, שלא דורשת יותר מאשר ההסבר המצורף.

בהמשך הספר תוכלי למצוא פרק שלם של "ערך מוחלט", וכמובן שבפסיכו-כיס יש הסבר מפורט לגבי ערך מוחלט ולגבי סוגי השאלות שיש בבחינה בנושא זה.

מעבר לכך, כנראה שתמיד יהיו שאלות שעל אף ההסברים שלהם יהיו אנשים שלא מבינים וצריכים הסבר נוסף או דרך אחרת להסתכל עליהן, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן - אם אחרי קריאת ההסברים עדיין לא הבנת משהו - פשוט שאלי אותנו בפורום ונשמח לעזור :-)

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .148 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.