פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה על ספרים ללימוד עצמי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
גנאדי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט גנאדי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה על ספרים ללימוד עצמי
    פורסם: 31/אוגוסט/2012 ב- 19:13
שלום לכולם,
לאחרונה החלטתי ללמוד בצורה עצמאית לפסיכומטרי וקניתי ספרים של פסיכו מסטימצקי.. מה שמסתבר עכשיו שהערכה שקניתי היא לפורמט הישן של מבחני הפסיכומטרי שלא כוללת בה את השינויים החדשים.. עכשיו השאלה שלי היא האם זה כל כך משמעותי השוני בין הספרים ויכול להשפיע בצורה משמעית על הציון שלי וכדאי לי להחזיר את הספרים האלה לחנות ולקנות הוצאה חדשה יותר או שאפשר להישאר עם הספרים האלה ועדיין להוציא ציון טוב?

תודה רבה לעוזרים
לתחילת העמוד
ron5 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט ron5 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2012 ב- 23:17
לגנאדי שלום,
המתכונת החדשה של הפסיכומטרי היא קצת שונה ממה שהיה, יש חיבור, הצטמצם האוצר מילים בעברית, ירדו סוגי שאלות במילולי(פטל ומילים וביטויים) ובכמותי(השוואה כמותית) והשתנו כמות השאלות בכל פרק, אני חושב שכדאי שתקנה ספרים שמתאימים למתכונת החדשה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ספטמבר/2012 ב- 09:31
בעקרון ההבדלים לא מאוד משמעותיים ואפשר להסתדר עם קצת השלמות פה ושם, אבל בכל זאת אמליץ על הערכה החדשה מכיוון שמעבר להתאמות למתכונת החדשה של הפסיכומטרי, שדרגנו אות הספרים באופן משמעותי מבחינת היקף התרגול וההסברים.

רק להמחשה - בערכה החדשה יש 300 אנלוגיות לעומת 120 בישנה, 150 השלמת משפטים לעומת 75, 30 תרשימים לעומת 12 ועוד ועוד...
לתחילת העמוד
גנאדי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט גנאדי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ספטמבר/2012 ב- 10:01
תודה רבה על התשובה,
את הערכה הישנה קניתי בסטימצקי וממה שאתם אומרים כדאי להחזיר אותה לחנות ולקנות את הערכה החדשה.
היכן נמכרת הערכה החדשה?
קנייה דרך אתר אינטרנט קצת בעייתית בשבילי
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ספטמבר/2012 ב- 10:09
הערכות החדשות המערות כרגע רק אצלנו, ייקח קצת זמן עד שנפיץ אותן לסטימצקי.

אתה יכול להתקשר למשרד ביום ראשון או להגיע אלינו למשרד ולקחת במקום (המשרד בתל אביב, מרחק הליכה מעזריאלי)

077-3010950
לתחילת העמוד
גנאדי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט גנאדי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ספטמבר/2012 ב- 12:29
העניין הוא שבגלל שקניתי את הערכה הישנה מסטימצקי אני אצטרך לקנות גם את החדשה בשביל לקבל החזר כספי.. יש לך אולי צפי למתי תתחילו לשווק את הערכות החדשות שלכם בסטימצקי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/ספטמבר/2012 ב- 19:13
אין קשר בין החזרת הערכה הישנה לקנית החדשה.

אתה יכול להחזיר בסטימצקי ולקבל את הכסף חזרה מכיוון שהערכה אינה מעודכנת.

אני לא יודע לומר לך בדיוק מתי הערכות החדשות יגיעו לסטימצקי, אבל זה ייקח זמן, ואולי אפילו לא יהיו ערכות בסטימצקי אלא רק ספרים בודדים (וזה יוצא יקר יותר משמעותית מערכה) - זה עדיין לא סגור.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .160 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.