פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך להתאים סימולציות למתכונת החדשה?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1234>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2013 ב- 21:01
אני יודע למה התכוונת, ואני אסביר את עצמי טוב יותר -

סימולציות - לעשות רק מבחנים אמיתיים, לא שום סימולציה אחרת - הן לא משקפות הערכה נכונה לציון, ובחלק גדול מהמקרים כוללות שאלות שבכלל אין בפסיכומטרי, ניסוחים לא נכונים, סדר שאלות לא מתאים וכו', כך שיש אפילו סיכוי שלא רק שהן לא יעזרו אלא אפילו יפגעו בציון.

אין שום סיבה לעשות סימולציות למיניהן כשיש עשרות מבחנים מקוריים. למה לעשות חיקוי?

את המבחנים מהמתכונת הישנה אפשר להתאים למתכונת החדשה בקלות.

ובהתאם לכך - מחשבוני חישוב ציון אולי נוחים, אבל אין שום סיבה להשתמש בהם - יש לך אפשרות לדעת במדויק מה הציון בהתאם למבחן האמיתי שעשית, על פי הטבלאות שבסופו.

חשוב להבין שבגלל שהציון יחסי, לכל מבחן יש טבלאות שונות ולכן מספר טעויות מסוים בשני מבחנים שונים ייתן ציון שונה. לכן מחשבוני הציון אינם מדויקים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: לא משנה
מאמרים: 96
  ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2013 ב- 14:53

הי

אני מדבר על המחשבון הזה לא שלכם.

השאלה שקשורה יותר לאתר זה האם כדאי לעשות מבחנים רק מהשנה הקרובה כי שמתי לב שאין הטעמה בין החומר של 2010 ל2012 בכל הנושאים כמעט  - באופי שאלות,בסדר - הכל!

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 07/פברואר/2013 ב- 20:55
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2013 ב- 14:52
אני אחזור על מה שאני תמיד אומר לגבי סימולציות - רק מבחנים של המרכז הארצי, לא שום סימולציה אחרת (לא מכונים, לא אתרי אינטרנט, לא שלנו).

לגבי האתר שהשתמשת, אני מעדיף שלא להתייחס, אני חושב שהמסקנות שלך מדברות בעד עצמן...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2013 ב- 14:36
אהלן,

אני אחרי בחינה. קיבלתי ציון גרוע מאוד האמת - מתחת לממוצע הארצי בדיי הרבה - כך שאני מתבייש להגיד אותו.

Ouch

בכל מקרה,
עבדתי לפי ההנחיות של אתר אחר לשינוי הבחינה - שמתי לב שבפועל הוא לא באמת ככה כמו במתכונת האמיתית.
קודם כל יש שם איזה 7 שאלות של השלמת משפטים בעברית ואני מכיר שיש במציאות 3 מקס' בפרק!

בנוסף - עבודה עם אנלוגיות(לא קשור להתאמה) -  הם לא המילים הנפוצות לשנה הזו. כלומר באף מילון שהסתכלתי עליו במועד 2012-13 לא היו מילים כאילו: ואנלוגיות זה 50 נק' מהציון - האם זה נכון לקחת את זה כמה שיהיה במציאות?
הרי למדתי מילים בעברית וכו'.. אני צריך לדעת חצי מהמילים.

+השתמשתי במחשבון של האתר ההוא (מטעמי נוחות לא עשיתי מה שהיה כתוב כאן כי זה בעצם מנתח את כל השאלות שעשיתי). האם המדד באתר הזה  אמיתי?

אני בספק אם מה שהיה ב2010-  אותם שאלות יהיו במועד  של מרץ 2013.

לעומת הPSH1 שעשיתי יש עולם שונה לגמרי במועד 2010 (פברואר).

אשמח להמלצה  - מה הדרך הכי טובה? אולי אעבוד מעתה רק על המבחנים של 2012?
תודה.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 31/מרס/2013 ב- 04:29
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/פברואר/2013 ב- 22:14
יש מבחנים אמיתיים של המרכז הארצי - תשתמש בהם.

אנחנו ממליצים שלא לעשות מבחנים לא מקוריים (של מכונים, אתרי אינטרנט או שלנו) - הם לא משקפים ציון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
or007 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: נתניה
מאמרים: 15
  ציטוט or007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/פברואר/2013 ב- 18:49
היי אלעד שלום לך אני כרגע לומד לבד ורציתי לדעת לגביי המבחנים שמופעים פה אצלכם אחרי שאני עושה את כל הסידור של המתכונת החדשה למבחני הסימולציה שלכם עד כמה המבחנים שלכם ממש קרובים לרמה של המבחן עצמו?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2013 ב- 18:54
המחשבון מותאם למבחנים של האוגדן. למבחנים אחרים של המרכז הארצי - אפשר באמצעות המחשבון אבל צריך להבין שזו הערכה - יש טבלה בסוף כל מבחן כדי לחשב ציון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2013 ב- 18:22

אוקיי

ואחר כך אוכל להזין את זה במחשבון שבאתר?  או שהוא לא מעודכן למתכונת החדשה.

תודה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2013 ב- 16:58
אני מציע למחוק את השאלות שאינן רלוונטיות, ואם ממש רוצים להשקיע, אז להוסיף שאלות בדף נפרד.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2013 ב- 15:26
הי
ברור לי אך יש לך פיתרון חילופי. אתה מציע לשנות בעט את השאלות החדשות על דף מודפס? 

קצת קשה לערוך  את זה ממש..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2013 ב- 14:29
לגבי עריכת PDF, חוקית, אני לא יכול לעזור...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/ינואר/2013 ב- 14:21
אשמח לעזרה
תודה
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2013 ב- 20:04
אוקיי
ולגבי המבחנים יש דרך לערוך אותם - לא מצאתי תוכנה שעורכת טוב. להדפיס ולשנות את זה זה פחות טוב.

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2013 ב- 19:50
אוצר המילים לא השתנה כלל, מה שהשתנה זה פשוט המשקל שלו בבחינה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kepten הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט kepten ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2013 ב- 10:08
הי. לא מצאתי תוכנה שיודעת לערוך PDF נעול יש לך אולי פיתרון? אתה מכיר תוכנה כזו?
לערוך את הדפים עצמם זה פחות יעיל.

בנוסף האוצר מילים במתכונת הישנה יחסית דומה למה שיש היום?

תודה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/ינואר/2013 ב- 21:22
1. אתה יכול להדפיס אותם איך שהם ולערוך את הדפים עצמם.

2. יש תוכנות שיודעות לפתוח PDF נעול.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1234>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.