פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך להתאים סימולציות למתכונת החדשה?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 234
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2013 ב- 18:32
כן
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
erashel הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 7
  ציטוט erashel ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2013 ב- 19:41
ולגבי המחשבון באתר? הוא תקף למתכונת החדשה או שעדיף לחשב לפי הטבלאות?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2013 ב- 20:52
הטבלאות זה הכי מדויק כמובן, המחשבון טוב כהערכה בלבד.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
l4lu הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: בית שמש
מאמרים: 12
  ציטוט l4lu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוקטובר/2013 ב- 19:12
שלום אלעד!
אני לומדת לפסיכומטרי עם ספרי הלמידה עצמית שלכם ונבחנת בדצמבר. אני עדיין לא גמרתי את כל החומר -אני אוחזת בשבוע 7 לפי ההמלצה שלכם אבל עכשיו יש לי פחות זמן, בערך כשעה וחצי ביום לפסיכומטרי ורציתי לדעת אם עדיף לי להתחיל להתמקד בסימולציות או להמשיך בספרים ולגמור את החומר.
תודה רבה מאוד!
אגב, הפורום הזה ממש עוזר, הוא מצוין!
לתחילת העמוד
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 122
  ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2016 ב- 15:57
אהלן,
מקפיץ בשנתיים וחצי את האשכול..

מכיוון שזהו פסיכומטרי שני שלי עשיתי את כל המבחנים של המרכז הארצי בשנה האחרונה כך שהם לא רלוונטיים אלי מבחנית ניבוי הציון והבהרת התחומים בהם אני חלש.

אלעד, בראייה של שלוש שנות מתכונת חדשה, איך הכי נכון לערוך את מבחני המתכונת הישנה כדי שידמו לחדשה (כמובן שהשאלה היא רק לגבי הפרק המילולי, בשאר הפרקים הבנתי איך לשנות את הבחינה)? מבינת שאלות היגיון וכו'..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2016 ב- 19:34
לגבי כמותי - אני ממליץ להשאיר את הפרקים כמו שהם ולא לערוך אותם כלל - השאלות בהשוואה כמותית הן תרגול *מעולה* וחבל לוותר על זה.

מילולי - מה שכתוב עדיין תופס. זו קצת בעיה לערוך ממש כי צריך לעבור על סוגי השאלות לפני כן, לשלוף החוצה שאלות לוגיקה חופרות (אבל להשאיר את הפשוטות), ולהוסיף שאלות הבנת הנקרא בדיד (פסקה). זה לא באמת ישים, אלא אם כן איזה מדריך עושה את זה בשבילך.
הפתרון היחיד בעיני הוא להשאיר את הפרקים כמו שהם, ובתחקור לקחת בחשבון שחסרות שאלות של הבנת הנקרא.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 234

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.