פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מבחן מותאם מפע"ם

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רררררר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ,cmdl
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט רררררר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מבחן מותאם מפע"ם
    פורסם: 30/אוקטובר/2012 ב- 18:47
שלום,
אני ניגשת למועד פסיכומטרי הקרוב בדצמבר. וכעת קיבלתי תשובה מהמטה הארצי לבחינות והערכה כי אני ניגשת למבחן מותאם מפע"ם.
הבנתי שלמבחן זה ישנם יתרונות וחסרונות אבל איך אוכל לדעת אם מבחן שכזה מתאים לי או שמא כדאי לי לגשת במתכונת הרגילה.
לפי מצבי עכשיו שאני באמצעו של הקורס פסיכומטרי אני מסתדרת בסדר עם החומר וכמובן שיש לי את בעיית הזמנים בדומה לשאר האנשים.לא אובחנו לי בתיכון כלל בעיות של קשב וריכוז, תוספת זמן וכדומה.
השאלה היכן אני אוכל להפיק את הציון המירבי!
אשמח אם תוכלו לעזור לי! אני באמת לא יודעת מה עדיף ולמה שאני רוצה ללמוד אני חייבת ציון פסיכומטרי גבוה!
תודה רבה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוקטובר/2012 ב- 14:39
אני אעשה את זה הכי פשוט שאפשר - אין למבחן הזה חסרונות.

לתחילת העמוד
רררררר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ,cmdl
מאמרים: 2
  ציטוט רררררר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוקטובר/2012 ב- 17:24
אני הבנתי שיש לבמחן זה גם לא מעט חסרונות.
אני רוצה לדעת היכן אוכל להשיג את הציון המירבי שלי.
כאשר אני פותרת מבחן פסיכומטרי "רגיל" עם זמנים אני בדרך כלל מצליחה ומסיימת במלואו את פרק הכמותי ויש לי פחות הצלחה במילולי ובאנגלית.
הצד החזק שלי זה כמותי ולפי מה שהבנתי המבחן מפע"ם שואל אותך שאלות בהתאם לרמה שלך מה שאומר שיש סיכוי גבוה שאתקל בשאלות קשות ברוב הפרק הכמותי.
השאלה האם כדאי רק למען המילולי והאנגלית להעזר בתוספת הזמן של הבחינה המותאמת ואולי בכך להשיג בתחומים אלו ציון גבוה יותר מאשר עם הגבלה של זמנים.
האם מבחן המפע"ם הינו מתחיל גם כמו המבחן הרגיל מציון 800? האם אפשר להגיע בבחינה כזאת לציון מקסימלי?
תודה רבה!!!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוקטובר/2012 ב- 18:10
כמו שכתבתי קודם - אין למבחן הזה חסרונות, רק יתרונות.

מפע"ם הוא מבחן אדפטיבי, והשאלות מותאמות לרמת הנבחן. הציון נקבע בהתאם - מי שמגיע לרמה גבוהה של שאלות, גם הציון שלו יהיה גבוה יותר.

הציון במפע"ם אמור להיות גבוה יותר מאשר במבחן רגיל, מכיוון שיש בו יותר זמן לכל שאלה.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.