פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציה ראשונה במרתון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yoavxh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 52
  ציטוט yoavxh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציה ראשונה במרתון
    פורסם: 16/נובמבר/2012 ב- 01:57
עשיתי כרגע סימולציה ראשונה במרתון ולאכזבתי גיליתי שאני לא טוב כמו שחשבתי שאהיה.
הסימולציה הייתה הראשונה מבין ה4 של לחמן ממועד אוקטובר.
קצת פרטים:
מילולי- 40/46 כמותי- 29/40 (כן! אני יודע שזה זוועתי!!) אנגלית (הגאווה של המבחן)- 43/44.
לפי המחשבון של פסיכו שאין לי מושג כמה הוא מדויק- 670
לפי שימוש בסטטיסטיקות של מועד אוקטובר- כמעט 700
לפי שימוש בסטטיסטיקות של PS1H- 670.

אז באנגלית אין לי לאן להשתפר, היה פרק מושלם ופרק עם טעות אחת שזה כפי הנראה עניין של יותר מזל משכל.
במילולי - בפרק הראשון היו לי שתי טעויות- אחת בהיגיון ואת בטקסט. בפרק השני היו לי 4 טעויות- אנלוגיה אחת שלא ידעתי מילה, אחת בטקסט, ועוד שתיים בהיגיון.
בכמותי- טוב, פה קבור הכלב. למדתי ותרגלתי הרבה. באופן כללי אני הצלחתי בתרגולים את רוב השאלות רוב הפעמים ולכן הופתעתי לקבל 15/20 ו14/20 בסימולציה. רוב הטעויות היו נמנעות בהינתן זמן נוסף לדעתי, אבל לא בטוח. אני חייב פה עצות מה לעשות. חומרי תרגול כבר לא נשארו לי, סיימתי את כולם (לחמן+פסיכו) ועוד יש למה לשאוף. בעקבות זה כמה שאלות.

1. כיצד להשתפר בחלק הכמותי בהתאם למה שסיפרתי?
2. האם הסימולציות של לחמן קלות או קשות יותר מהבחינה?
3. האם אתה חושב שזה ראלי לשפר במהלך מרתון של שלושה שבועות ל730 (זה מה שאני צריך)?

תודה רבה מראש,
ממני המדוכא קשות..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2012 ב- 03:13
היי יואב,

דבר ראשון, אתה יכול להרגע - המצב שלך לא רע בכלל לתחילת מרתון.

המחשבון שלנו מתוקנן לפי המבחנים של האוגדן, ולכן הוא לא רלוונטי לבחינות אחרות.
הטבלה של המרכז הארצי גם היא לא רלוונטית, כי לכל מבחן יש טבלת תקנון משלו.
לסימולציה שעשית אין שום משמעות מבחינת הציון - אי אפשר להעריך ציונים עם סימולציות של המכונים, אלא רק באמצעות מבחנים של המרכז הארצי. אתה יכול לעשות סימולציות כדי לתרגל, אבל לא כדי להעריך ציון.

אם אתה רוצה להעריך את הציון שלך, תעשה מבחן של המרכז הארצי (אפילו מבחן ישן) - הציון שתקבל זה פחות או יותר איפה שאתה עומד כרגע, כי למבחן שעשית אין שום משמעות ואי אפשר להעריך על פיו שום דבר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yoavxh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 52
  ציטוט yoavxh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2012 ב- 03:30
אוקיי.. אני אעשה מבחן ואשוב..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2012 ב- 05:05
בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yot111 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ירושלים
מאמרים: 117
  ציטוט yot111 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2012 ב- 07:12
שלום אלעד,

באותו נושא, האם סימולציה ישנה של המרכז הארצי תשקף את הציון שנקבל לאחר הרפורמה?
בנוסף, האם צריך להוריד שאלות מהפרק המילולי? לפי איך שאני רואה את זה נשארות רק 19 שאלות רלוונטיות בפרק המילולי וניתן להפחית את זמן הפרק ל17 דק' בערך(בשאר הפרקים זה יותר פשוט).

תודה רבה ושבת שלום,

יותם
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/נובמבר/2012 ב- 13:46
מבחנים מהמתכונת הישנה ישקפו בצורה מעולה את הציון שתקבלו, למעט מקרים ממש יוצאי דופן של מישהו חזק במילולי אך בעל יכולת ניסוח גרועה או להיפך, וגם אז ההבדל בציון יהיה קטן יחסית.

לגבי התאמת מבחני פסיכומטרי למתכונת החדשה אלרי הרפורמה - יש פוסט נעוץ בפורום שאלות כלליות שמסביר לעומק כיצד לעשות זאת.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.