פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הצגת דעות/עובדות במטלת החיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Simcha1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט Simcha1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הצגת דעות/עובדות במטלת החיבור
    פורסם: 27/פברואר/2013 ב- 16:44
האם מותר לי להציג תוצאות של מחקר שהמצאתי מהראש, כדי לתמוך בדעה שאני מביע? (נניח שעקרונית ה״מחקר״, אם היו עושים אותו, כנראה שהיה מציג את התוצאות שאני כותב, ז״א המחקר הגיוני).
תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2013 ב- 17:14
בעקרון כן, אני באופן אישי לא אוהב את זה. מאוד קל להמציא מחקר שתומך בדעה שלך, ואחד הדברים שבודקים זה את החשיבה הביקורתית שלך - אני במעריך היית רוצה לראות איך את החושב, מה הטיעונים שאתה מעלה מנקודות מבט שונות ולא שאתה מראה לי הוכחה של מחקר שתומך בדעה שלך - זו לא חוכמה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Simcha1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2013 ב- 12:21

אז שימוש בדוגמאות בכלל במטלת הכתיבה לא רצויה?! איך אני אמור לתמוך בדעות שאני מציג? (רק ע"י הגיון?)

ואם כבר אנחנו עוסקים בדוגמאות, הייתה לי עוד שאלה (קצת לא קשורה לדיון)- כשאני מביא דוגמה כדי לתמוך בדעה שאני מציג, היא צריכה לפתוח פסקה חדשה?

תודה רבה!

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Simcha1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2013 ב- 12:44

קראתי שוב פעם את מה שכתבתי בשאלה הראשונה (בתחילת הפורום), ונראה לי שלא הייתי ברור: הכוונה ב"דעה" זה לא לדעה שהיא נושא המאמר, אלא לאחד הנימוקים- שהוא דעה ולא עובדה.

לדוג', אם המאמר היה בנושא עישון במקומות ציבוריים, והדעה שלי היא שזה צריך להיות אסור.

עכשיו, כנימוק אני מביא את הדעה האישית שלי, שהיא שרוב האנשים לא אוהבים את הריח שהסיגריה מפיצה.

כעת, האם מותר לי להמציא מחקר שתוצאותיו הוא שרוב האנשים סולדים מהריח של הסיגריות? 
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2013 ב- 18:26
הבנתי גם בהודעה הקודמת. מותר, אני לא אוהב את זה ומכיוון שהערכת החיבור היא לא מתמטית, זה היה משפיע עליי בקביעת הציון.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.