פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פרקי פיילוט

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
eyalperl1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 25
  ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פרקי פיילוט
    פורסם: 28/אפריל/2013 ב- 05:59
הבנתי ממה שקראתי על פרקי הפיילוט פה באתר, שאם יש הבדל משמעותי בין אחד הפרקים( שהוא לא פיילוט) לפרק פיילוט בנושא מסוים, אז פרק הפיילוט מחליף אותו.
זאת אומרת שאם בבחינה עצמה עשיתי כבר 2 פרקים באותו נושא (למשל בחשיבה מילולית), שאני מרגיש שהלך לי בהם טוב אז אני יכול לעשות את הפרק השלישי ( שהוא לא פיילוט) בצורה גרועה? נניח לנחש את כל התשובות ( כלומר ״לוותר״ עליו)? ואז הרי יהיה הבדל משמעותי בינו לבין שאר הפרקים באותו נושא ואז פרק הפיילוט יחליף את הפרק הרגיל? ( למרות שהוא פיילוט)
תודה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אפריל/2013 ב- 07:18
ממש לא.
פרק הפיילוט נועד למקרים של תקלות במבחן. באופן עקרוני, מדובר בתקלות של המרכז הארצי, למשל שאלות לא טובות, בעיות הדפסה וכו'.
ייתכן מצב בו פרק פיילוט יחליף פרק רגיל בגלל סטיה אחרת, אך אסור לך בשום פנים ואופן להסתמך על דבר כזה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אפריל/2013 ב- 11:03
מה היא הסטייה הזאת שצריכה לקרות בשביל שפרק הפיילוט יחליף את הפרק הרגיל? כמה אחוזי הפרש אמורים להיות?
כי אני מדבר על מצב תיאורטי שבו הלך לי יותר טוב בהרבה ב-2 הפרקים הראשונים, ואז אם אני רואה שהפרק השלישי קשה מאוד ואני הולך לקבל בו הרבה פחות, אז אולי עדיף לי לוותר עליו כי אחרת הוא אולי לא פרק פיילוט ואז הוא ייחשב לי בציון ויוריד אותו.
למה שלא אוכל להסתמך על זה בשעת הצורך?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אפריל/2013 ב- 17:03
מי מר שהם יחליפו? ואם יחליטו כן להחשיב לך אותו?
אתה לא יכול להסתמך על מה אולי יחליטו לעשות.
זה כמו שתלמידים ״מנחשים״ מה פרק הפיילוט בבחינה ולא פותרים אותו, ואז מסתבר שהם טעו.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אפריל/2013 ב- 20:51
אתם כתבתם את זה!
ציטוט מהאתר: "בנוסף, פרקי הפיילוט מהווים "רשת ביטחון" למקרה שהיתה לכם בעיה באחד מפרקי הבחינה שגרמה להבדל משמעותי באחוזי ההצלחה בהשוואה לפרק הנוסף (הסטת תשובות, כאב בטן חריף וכדומה). במקרה כזה, פרק הפיילוט יחליף את הפרק שבו היתה לכם בעיה."

ואז לכאורה ה"בעיה" תגרום להבדל משמעותי בציון, ובבעקבות כך יחשיבו את פרק הפיילוט במקום הפרק הרגיל. זה מה שאני הבנתי ממה שכתבתם
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2013 ב- 02:02
אני יודע מה כתבנו. מה שאני אומר זה מי מבטיח לך שהם יחליפו? אתה יודע מה הסטייה שמרימה אצלם "דגל אדום"? אתה יכול להסתמך על זה ולקחת סיכון? מבחינת המרכז הארצי יש להם את האפשרות לעשות את זה במקרה שהם מזהים בעיה חריגה. בדרך כלל הבעיות יהיו קשורות אליהם - בעיות בשאלות, נרמול וכל מיני דברים אחרים, אך הם יכולים גם לקחת בחשבון בעיות אחרות.
מה שהתכוונתי זה שאתה לא יכול לקחת סיכון ולהמר על זה שהם יתחשבו בפיילוט במקום בפרק אמיתי - הם לא חייבים לך שום דבר, אתה לא יכול לבוא בטענות לגבי זה.
בשורה התחתונה - במבחן אנחנו מתייחסים לכל אחד מהפרקים כאילו הוא קובע את הציון ולא לוקחים סיכונים.
כבר נתקלתי בלא מעט תלמידים ש"החליטו" שהם הצליחו לזהות את פרקי הפיילוט במבחן ונפלו ב-100 נקודות בציון..

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .250 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.