פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
eyalperl1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 25
  ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציות
    פורסם: 16/מאי/2013 ב- 04:20
באתר של המרכז הארצי יש רק 3 סימולציות במתכונת החדשה, ואני רוצה לתרגל עוד סימולציות. ראיתי את הדרך באתר להתאים סימולציות למתכונת החדשה, אבל בשביל זה אני צריך להוסיף עוד שאלות בקטע המילולי, ולכן אני אצטרך לערוך את קבצי ה-PDF בשביל להוסיף עוד שאלות ממבחנים אחרים מהמתכונת הישנה. הבעיה היא שלערוך את קובצי ה-PDF האלה זה לא אפשרי, כי הם מוגנים בסיסמא.
בקיצור, רציתי לשאול אם אתם ממליצים לי לתרגל את הסימולציות האלה, מהאתר של סמארט: http://www.besmart.co.il/downloads/סימולציות-!smart-להורדה-חינם/
אני שואל בעיקר כי ראיתי כאן באתר שהסימולציות הכי טובות והכי משקפות הן של המרכז הארצי, אבל מה לעשות שיש שם רק 3 במתכונת החדשה ואני צריך עוד.. אז האם הסימולציות הללו (של סמארט) יוכלו לשקף ברמה טובה את ההישגים שלי ואיפה אני נמצא?
תודה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מאי/2013 ב- 16:33
יש 5 בחינות במתכונת החדשה.
מעבר לזה, אנחנו לא ממליצים לעשות מבחנים לא מקוריים.
עדיף לעשות בחינות במתכונת הישנה (עם התאמות מינימליות) מאשר סימולציות לא מקוריות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מאי/2013 ב- 02:38
צודק, יש 5 מבחנים, ואני רוצה סה״כ לתרגל בערך עשרה.
אני יודע שבחינות במתכונת הישנה עדיפות, וגם אין לי בעיה לערוך אותם, הבעיה היא שאין לי איך לערוך אותם כי קבצי ה-PDF מוגנים ואי אפשר לערוך את הקבצים האלה, כמו שכתבתי לך.
יש אולי איזה מקום שאני יכול לקחת ממנו שאלות שכבר מוכנות בנושא שאלות ההיגיון שאני צריך להוסיף למבחנים במתכונת הישנה?
כי חבל לי להדפיס 2 מבחנים מלאים במתכונת הישנה כשמשניהם אוכל ליצור רק מבחן אחד (כי מהמבחן השני אצטרך להעתיק שאלות נוספות, ואז כל שאר המבחן יהיה חסר חשיבות, כי יהיו חסרים בו חלקים מהפרקים המילוליים)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מאי/2013 ב- 19:29
מה שהתכוונתי שעדיף לעשות אותן מאשר סימולציות "חדשות" לכאורה שהן לא מקוריות גם בלי לערוך ולהוסיף שאלות לפרק המילולי (אלא רק למחוק שאלות בכמותי, באנגלית, ושאלות היגיון טכניות במילולי).
ממילא השאלות ה"חדשות" שהוסיפו למילולי הן כלל לא שאלות חדשות - אלה בסך הכל שאלות הבנת הנקרא שתמיד היו במבחן, רק שבמקום לתת לך קטע קריאה שלם, נותנים לך פסקה קצרה או אפילו משפט קצר. בכל מקרה לא ניתן להתכונן לשאלות אלו, כך שהוספה שלהן למבחן מהמתכונת הישנה לא ממש תועיל.

תעשה מבחנים "ישנים" - יש לך עשרות כאלו וזה בדיוק אותו דבר כמו לעשות מבחן "חדש" - אין כמעט שום הבדל.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2013 ב- 11:03
סבבה, הבנתי.. ולגבי הערכת הציון- להשתמש פשוט במחשבון שבאתר?
ולפי החישוב שלי פרק במילולי יכלול בערך 20 שאלות. אז כמה זמן להקציב? 18 דקות?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2013 ב- 19:04
כל היופי בשימוש במבחנים אמיתיים הוא שיש להם טבלת חישוב ציון מותאמת בסופם...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2013 ב- 19:05
ולגבי הזמן - כן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2013 ב- 20:37
אלעד, אני מודע ליופי הזה. הבעיה היא שכשאני מצמצם את הפרק ב-10 שאלות אז הטבלה כבר לא רלוונטית, כי אני לא יודע איזה ציון לתת לי אם טעיתי למשל ב-3 שאלות מתוך 20 בפרק המילולי. אז איך אני יכול לחשב את הציון שלי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מאי/2013 ב- 21:30
אפשר להשתמש במחשבון באתר, אבל אם אתה רוצה דיוק טוב יותר (ואתה לא מפחד ממתמטיקה) -
תעבוד לפי היופי (הטבלה בסוף), כשאתה מוסיף אתהשאלות שלא ענית עליהן באותו אחוז הצלחה של השאלות שענית עליהן.

למשך, אם בכמותי אחרי מחיקה של 5 השוואה כמותית ענית נגון על 15/20, אז אתה ב-75% הצלחה.
תוסיף לזה 75% מתוך 5 השאלות שנשארו ותבדוק בטבלה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מאי/2013 ב- 12:45
אה הבנתי.. אתה למעשה יוצא מנקודת הנחה שהייתי מצליח בשאלות שמחקתי באותו אחוז הצלחה שבו הצלחתי באותו הפרק.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מאי/2013 ב- 14:20
בדיוק :-)
זו גם ההנחה לגבי החיבור, שגם במבחנים של המרכז הארצי אין אפשרות להעריך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מאי/2013 ב- 16:54
סבבה, תודה רבה!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.