פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
alonr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט alonr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציות
    פורסם: 29/אוקטובר/2013 ב- 10:37
היי

אני ניגש בדצמבר ובשבוע הבא אני אסיים את כל החומר לפי הלו"ז של פסיכו.. יש לי כמה שאלות בנוגע לסימולציות:

1. עד היום לא עשיתי אפילו סימולציה אחת.. כמה זה נורא?

2. יש באתר של המכון 7 סימולציות של 6 פרקים.. חשבתי להפוך את 7 המבחנים ל5 מבחנים של 8 פרקים (ישארו לי 2 פרקים יתומים) על מנת לתרגל מבחן פסיכומטרי מלא עם "פרקי פיילוט".. האם זה כדאי?

3. מלבד המבחנים במתכונת החדשה של המרכז הארצי חשבתי להזמין עוד 4 סימולציות של ניב רווח.. האם זה מומלץ?

4. הבנתי שיש אפשרות להפוך את הסימולציות של המרכז הארצי במתכונת הישנה למתכונת חדשה.. האם זה עדיף על פני הסימולציות של ניב רווח לדוג'?

תודה רבה.

נערך ע"י alonr - 29/אוקטובר/2013 ב- 10:42
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אוקטובר/2013 ב- 11:30
1. אין בעיה, תתחיל עכשיו.

2. כן. אפשר גם להתחיל עם מבחן של 3 פרקים, אחר כך 2-3 מבחנים של 6 פרקים ורק אז לעבור ל-8.

3. מאוד לא. לא בגלל שזה ניב רווח, אנחנו באופן גורף ממליצים שלא לעשות סימולציות לא מקוריות, כי הן לא משקפות את הבחינה האמיתית (יש הרבה גורמים - רמת השאלות, סגנון הניסוח, סדר השאלות ברמת קושי עולה, מינון לא נכון, שאלות שלא קיימות במבחן, מסיחים מבלבלים ולא נכונים ועוד). אני אפילו אקצין ואומר שפתרון סימולציות לא מקוריות לא רק שלא עוזר, אלא אף יכול לפגוע (במיוחד בניהול הזמן במהלך הבחינה). מה שכדאי לעשות זה לקחת מבחנים מקוריים מהמתכונת הישנה ולעשות להם התאמות קלות. (יש פוסט נעוץ על זה באתר). וגם כאן אוסיף - עדיף לעשות מבחן מהמתכונת הישנה אפילו בלי התאמות כלל מאשר לעשות סימולציות לא מקוריות.

4. ראה תשובה 3.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
alonr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מאמרים: 9
  ציטוט alonr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2013 ב- 18:57
בסימולציות הישנות ישנם 5+- שאלות היגיון...
בהנחה שאני לא גוזר ומדביק שאלות כמה זמן אני צריך להוריד מהפרק על מנת שהפרק יתן תחושה אמיתית?
לתחילת העמוד
מור11 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: חיפה
מאמרים: 6
  ציטוט מור11 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2013 ב- 19:29
כמה זמן לפני הפסיכומטרי מומלץ להתחיל בסימולציות?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/נובמבר/2013 ב- 20:57
אלון, תוריד דקה לשאלה.
מור, בערך חודש לפני, אפשר גם פחות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.