פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

המלצה על מקום לימוד.

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
superman2000 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט superman2000 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: המלצה על מקום לימוד.
    פורסם: 26/דצמבר/2013 ב- 23:42
היי אלעד,

ראשית כל, המון תודה אלעד!
שנית כל, עליי להוציא בבחינה 700 ומעלה.
כפי שאמרתי מקודם, אני משלב את הלמידה עם עבודה במשרה מלאה ולכן ברור לי שבמסגרת הזמן הנתון לי לא אצליח להוציא את הציון הזה.
לכן, אני חושב ללמוד עד אפריל באומן עצמאי ורק אז לגשת לקורס פסיכומטרי על מנת שאגש לבחינה ביולי.
שאלתי היא האם אתה ממליץ לי ללכת למכוני 700 למיניהם או פשוט למכון רגיל.
אגב, במידה ומענה על התשובה יוצר עבורך נגיוד אינטרסים כלשהו תרגיש חופשי לא לענות.

בתודה מראש,
       חיים לוי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/דצמבר/2013 ב- 14:14
היי חיים,

בעיני, תלמיד שיש לו יכולת להוציא 700 לא צריך קורס פסיכומטרי ויכול להתכונן לבד.
אל תטעה, להתכונן לבד זו לא פשרה, זה לא אומר שאתה תקבל פחות מאשר אם תלמד בקורס. להפך, ככל שתלמיד חזק יותר כך עדיף לו ללמוד לבד ולא בקורס, וזה נכון גם בקצה השני - אם תלמיד מאוד חלש, גם לו עדיף ללמוד לבד (רק במקרה שלו זה עם הכוונה של מורה פרטי או משהו דומה). בעקרון, קורסים טובים בעיקר ל"אמצע", אם בכלל.

לגבי "מכוני 700" - זה יותר גרוע בעיני מללכת לקורס רגיל.
במקום לבנות קורס שמתאים לתלמידים חזקים - זאת אומת, פחות מפגשים ויותר מיקוד, ובהתאמה - גם פחות כסף, מה שעושים שם זה פשוט מלמדים שאלות ברמה גבוהה יותר מהבחינה ומנצלים את התחרות שיש בין אלו שמגיעים לשם שיש להם מוטיבציה.
התלמידים נהנים מהאתגר בשאלות, אבל הם לא מבינים שבפועל זה פוגע להם בציון. עדיף ללמוד טוב יותר את מה שיש בבחינה ולא לבזבז את הזמן עם שאלות קשות יותר רק בשביל לספק את האתגר והתחרותיות.

ההמלצה שלי היא כזו:
תעשה בחינה לדוגמה ותראה מה המצב שלך. אם אתה באמת תלמיד של פוטנציאל 700, קח את קורס הפסיכומטרי בוואלה סקול - זה ייתן לך את כל מה שאתה צריך.

אני לא מנסה למכור לך קורס בגלל שהוא שלנו, אם תלך שנים אחורה בפורום, הרבה לפני שהיה קורס כזה והרבה לפני שמכרנו ספרים שלנו, תמיד המלצתי לתלמידים חזקים לא לעשות קורס פסיכומטרי אלא לקחת מורה פרטי להכוונה כללית - זה גם יותר יעיל וגם יותר זול.
כיום, יש את הקורס בוואלה סקול ובעלות-תועלת הוא הרבה יותר משתלם מכל קורס או כל מורה פרטי.

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
superman2000 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט superman2000 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2013 ב- 00:22
אלעד היקר, המון המון תודה על התייחסותך המעמיקה והעזרה האדיבה!
אני אמשיך ללמוד לבד, אעשה סימולציה ולאחר מכן אחליט אם לגשת לקורס או שאין צורך בכך.
ככה או ככה אני מאמין שלא אלך לאחד ממוכני ה 700 למיניהם לאחר מה שאמרת.

ושוב המון תודה וכל הכבוד על היחס! :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2013 ב- 12:56
בשמחה :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.